تاریخ: 2018-01-27 شناسه خبر: 58128

مهر تایید دوباره بر شایستگی بانوی اول هندبال ایران؛

میترا نوری و عضویت در کمیته فنی هندبال بانوان غرب آسیا

بانوی اول هندبال ایران ، میترا نوری و عضویت در کمیته فنی هندبال بانوان غرب آسیا

با اعلام کنفدراسیون هندبال آسیا میترا نوری نایب رئیس فدراسیون ایران عضو کمیته فنی مسابقات هندبال بانوان غرب آسیا شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ بانوی اول هندبال زنان ایران اکنون در تازه ترین ماموریت خود در کمیته فنی مسابقات هندبال غرب آسیا حضور خواهد داشت.

کنفدراسیون هندبال آسیا مسابقات غرب آسیا را به منظور ایجاد رقابت و انگیزه بخشی بین زنان هندبالیست خاورمیانه در نظر گرفته است زیرا تیم های غرب آسیا در رقابت با شرقی ها عملا شانسی ندارند و این اختلاف سطح ، کنفدراسیون هندبال آسیا را به این فکر انداخته که با راه اندازی مسابقات غرب آسیا ، انگیزه جدیدی برای زنان هندبالیست کشورهای خاورمیانه ایجاد کند.

میترا نوری ، نایب رئیس فدراسیون هندبال ایران نیز که پیش از این ، عضویت وی در بدنه کنفدراسیون هندبال آسیا تمدید شده بود اکنون در مسابقات غرب آسیا مسئولیت کمیته فنی را نیز بر عهده خواهد داشت.

مسئولیت جدید

نوری عضو کمیته توسعه و روابط عمومی کنفدارسیون هندبال آسیا است و حضورش در کمیته فنی مسابقات غرب آسیا ، مهر تایید دیگری بر وجهه بین المللی بانوی اول هندبال ایران ، توانایی های وی و البته محبوبیتی است که نوری در هندبال ایران و آسیا دارد.

مسابقات هندبال بانوان غرب آسیا به میزبانی اردن و از تاریخ ۲۶ بهمن تا ۲ اسفند ماه برگزار خواهد شد. کنفدراسیون هندبال آسیا در نامه‌ای رسمی، میترا نوری نایب رئیس فدراسیون هندبال ایران را به عنوان عضو کمیته فنی این مسابقات تعیین کرد.

تیم شهید چمران لارستان به عنوان نماینده ایران در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت. تیمی که به نوعی تیم ملی ایران خواهد بود و بازیکنان آن را علاوه بر تیم چمران ، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ، تعدادی از بازیکنان موثر سایر تیم های لیگ برتری نیز تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *