تاریخ: 2018-01-28 شناسه خبر: 58198

گفتگو با دختر تکواندوکاری که تماشاگر دیدار استقلال و پارس بود

گفتگو با دختر تماشاگر بازی استقلال و پارس

دختر استقلالی که هفته گذشته با شمایلی مردانه وارد استادیوم شده بود از آرزویش که دیدن شهرآورد است گفت.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، از جمعه گذشته در میان همه تصاویر دیدار استقلال و پارس جنوبی یک عکس بیش از همه دست به دست شد. عکسی که هفته های قبل ورژن قرمزش را دیده بودیم و حالا دخترکی آبی پوش با شمایل مردانه نگاه‌ها را به خود جلب کرد. او که دوستانش می گویند مدت‌هاست تصمیم داشته که حضور در ورزشگاه آزادی و تشویق استقلال از جایگاه هشت را تجربه کند حالا این تجربه را عملی کرده و با گریمی مردانه راهی استادیوم آزادی شده است؛ نامش سمیرا است و سال هاست به طور حرفه ای تکواندو کار می‌کند و یک فوتبالی پیگیر است. گفت و گوی خبرآنلاین با این دختر استقلالی را در ادامه بخوانید.

تماشاگر ویژه دیدار استقلال و پارس جنوبی

*شنیدم ورزشکار حرفه ای هستی.

بله. تکواندو کارم و از بچگی یعنی حدود ۱۶ سال پیش به طور مستمر در این ورزش بوده ام.

*و علاقمند به فوتبال؟

فوتبال دیدن را خیلی دوست دارم؛ حتی همه فوتبال های روز اروپا را هم دنبال می کنم.

*و استقلالی دو آتیشه؟

صدرصد! عاشق استقلال هستم.

*چه شد که به فکر رفتن به استادیوم افتادی؟

من همیشه دوست داشتم بازی تیمم را از نزدیک ببینم و هیجان حضور در جو استادیوم را تجربه کنم که خوشبختانه این اتفاق افتاد و واقعا هم در استادیوم هیجان عجیبی داشتم. برخلاف تصور خیلی ها جو استادیوم خیلی بد نبود که هیچ اتفاقا عالی بود. خیلی وقت بود به این فکر می‌کردم که بروم که بالاخره توانستم و خدا هم کمکم کرد.

*منقلب نشدی؟

نه اصلا!

*در گیت های بازرسی به مشکل نخوردی و مشکوک نشدند؟

چرا؛ شک کردند اما خودم را نباختم و تا آخرین لحظه قوی جلو رفتم. فقط این که بعد از شادی هر گل مجبور بودم سکوت کنم کار سختی بود.

*لابد تصمیم سختی بوده اینکه موهایت را کوتاه کنی.

بله. چند ماهی بود که تصمیم گرفته بودم به ورزشگاه بروم و برای همین موهایم را در تمام این چندماه کوتاه نگه داشتم. البته کمی دیر برای رفتن تصمیم قطعی گرفتم.

*به نظرت این همه سختی ارزشش را داشت؟

بله واقعا می ارزید. فرصت زندگی محدود است و ورود به استادیوم کمترین حق یک خانم می‌تواند باشد و خدا را شکر که من توانستم بروم. گرچه به آینده امیدوارم و امیدوارم که راه ورود برای خانم‌ها باز می‌شود و یک روزی با پوشش خودمان و به عنوان یک زن وارد آزادی می‌شویم.

*خانواده موافق بودند؟

تمام خانواده من استقلالی هستند. خیلی استرس داشتند و سعی می‌کردند من را منصرف کنند اما پافشاری من آنها را قانع کرد و در نهایت برایم آرزوی موفقیت کردند.

*باز هم این اتفاق را تکرار می‌کنی؟

دوست دارم این بار قانونی بروم مخصوصا بازی های آسیایی استقلال را از نزدیک ببینم. ایران کلی دخترهای فوتبال دوست دارد و امیدوارم مسوولین این مجوز را به ما بدهند.

*و اگر قانونی نشد؟

من خیلی دوست دارم شهرآورد را از نزدیک ببینم.

منبع: خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *