تاریخ: 2018-02-01 شناسه خبر: 58326

پایان کرم زاده؛

فدراسیون بسکتبال و آغاز اصلاحات در بخش زنان

اصلاحات در فدراسیون بسکتبال آغاز شده است و خداحافظی فاطمه کرم زاده با کرسی ریاستش بر بخش زنان فدراسیون بسکتبال این را آشکارا می گوید.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، فاطمه کرم زاده نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال روز چهارشنبه ۱۱ بهمن این فدراسیون را ترک کرد و ایسنا می گوید که وی حتی استعفایش را هم ننوشته.

با این حال ، فدراسیون بسکتبال قطعا برای بازگشت کرم زاده تلاشی نخواهد کرد و این فدراسیون دیر یا زود این تغییر را به خود می دید.

پروژه ورود افکار جدید ، خلاقانه و تحول در بسکتبال زنان با ورود نایب رئیس جدید به فدراسیون بسکتبال کلید خواهد خورد و این ، بخشی از برنامه رامین طباطبایی به عنوان رئیس جدید فدراسیون است.

کرم زاده سال های طولانی از عمرش را صرف نشستن بر مسند نایب رئیسی فدراسیون بسکتبال کرد اما بر اساس یک قانون نانوشته ، باقی ماندن هر مسئولی در یک پست سازمانی در دوره طولانی به تضعیف سازمان می انجامد.

نگاه دور همی به حوزه بسکتبال زنان در دوره ریاست محمود مشحون سبب شد وی هرگز به فکر تغییر در سطح نایب رئیسی فدراسیون تحت امر وی نیفتد به عبارت دیگر حکومت صرفا بر پایه تجربه و نه ایده ها و افکار نو در فدراسیون مشحون ، وی و تیمش را دیر یا زود به پایان خط می رساند.

نایب رئیس بسکتبال بانوان فدراسیون را ترک کرد/ فاطمه کرم زاده: بهتر است نباشم

پیش بینی می شود رامین طباطبایی تا پایان سوپر لیگ بسکتبال زنان ، اقدام به تعیین نایب رئیس جدید نکند اما وی در این بازه زمانی فرصت دارد از میان چهره های جوان ، با انگیزه و کارآمد که صاحب ایده های جدید برای رشد بسکتبال زنان باشند و شجاعت کافی برای دفاع از حقوق دختران بسکتبالیست ایران را داشته باشند ، نایب رئیس جدیدی برای خود انتخاب کند.

نایب رئیسی محبوب برای فدراسیون باشخصیت همیشه تاریخ ورزش ایران که باید برای احقاق پرستیژ خود در هر زمینه از نو تلاش کند. فدراسیونی احیاگر و الهام بخش.

*حامد اسماعیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *