تاریخ: 2015-08-01 شناسه خبر: 5838

امیدوارم قبل از سال 95 بتوانیم در المپیک کسب سهمیه کنیم

تکواندوبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ تمرینات آماده سازی تیم ملی تکواندو بانوان کشور برای شرکت در مرحله اول مسابقات گرندپریکس از 9 مرداد آغاز شده و مربی تیم ملی از حضور در این رقابت ها اظهار خوشحالی می کند.

مینو مداح در گفت و گو اختصاصي با خبرنگار “ورزش بانوان” درباره اردوی تیم ملی تکواندوی بانوان گفت: تمرینات تیم ملی تکواندو با حضور کیمیا علیزاده، شکرانه ایزادی، اکرم خدابنده، از سه شنبه گذشته در دو نوبت صبح و عصر در حال برگزاری است و تا 20 مرداد ادامه دارد.

وی افزود: این اولین بار است که در مسابقات گرندپریکس شرکت می کنم. این مسابقه برای ما حتی از مسابقات جهانی مهم تر است و بسیار خوشحالم که ورزشکارانم میدان به این بزرگی را تجربه می کنند.

مربی تیم ملی بانوان تکواندو در خصوص کسب سهمیه المپیک توضیح داد: سه هوگوپوش کشورمان تمام تلاش خود را برای بالا بردن سطح خود انجام می دهند؛ امیدوارم قبل از سال 95 بتوانیم کسب سهمیه المپیک کنیم.

به گفته مداح، اگر ورزشکاران ما نتوانستند در این رقابتها سهمیه ای برای حضور در المپیک کسب کنند تلاش می کنیم فروردین ماه در رقابت های قاره ای در فیلیپین کسب سهمیه کنیم.

وی با اشاره به امکاناتی که فدراسیون در اختیارشان گذاشته خاطر نشان کرد: فدراسیون تکواندو از بسیاری از فدراسیون ها جلوتر است. نتایجی که بانوان در این رشته بدست آورده اند و مدال های کسب شده آنها نشان می دهد که این فدراسیون هر چه در توان داشته در اختیار ما گذاشته است.

مربی تیم ملی بانوان تکواندو در پایان اضافه کرد: البته نمی توان گفت کم و کسری وجود ندارد و شرایط ایده آل است ولی در کل امکانات راضی کننده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.