تاریخ: 2018-02-03 شناسه خبر: 58466

فاطمه کرم‌زاده: استعفا ندادم، چون آدم‌های ضعیف استعفا می‌دهند/ از خیلی‌ها دلخور هستم

فاطمه کرم‌زاده

نایب رئیس اسبق بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: اگر هم استعفا ندادم به این خاطر بود که این کار را دوست ندارم و به نظر من آدم باید خیلی ضعیف باشد که استعفا بدهد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، فاطمه کرم‌زاده نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال روز چهارشنبه ۱۱ بهمن این فدراسیون را ترک کرد در حالیکه وی حتی استعفایش را هم ننوشته بود. فاطمه کرم‌زاده در خصوص استعفایش از نایب رئیسی فدراسیون بسکتبال اظهار داشت: من استعفا ندادم و تنها از فدراسیون بسکتبال جدا شدم. ضمن این که با کسی هم قهر نیستم و فکر کردم که اگر نباشم بهتر است.

وی ادامه داد: من سال‌ها در بسکتبال بانوان فعالیت کردم و در حال حاضر ۱۴ داور بین‌المللی، ۳ ناظر بین‌المللی، لیگ در ۵ رده و …. در بسکتبال بانوان داریم. من هر کاری که می‌شد انجام دادم و نکته دیگر این که حضور بانوان بسکتبالیست در مسابقات برون‌مرزی حل شد و همه این کارها را من انجام دادم.

نایب رئیس اسبق بانوان فدراسیون بسکتبال در پاسخ به این سوال که آیا طباطبایی عذر وی را خواسته است، تصریح کرد: من برکنار نشدم و در صحبتی که با طباطبایی داشتم به او گفتم که از فدراسیون می‌روم. رفتن من از فدراسیون دلایل زیادی داشت.

فاطمه کرم‌زاده ادامه داد: به هر حال هر مدیری که می‌آید نفرات خودش را می‌آورد. حتی زمانی که طباطبایی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد می‌خواستم از فدراسیون بیرون بیایم اما چون مسابقات بود تصمیم گرفتم صبر کنم تا مسابقات پایان پیدا کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من از فدراسیون بسکتبال بیرون آمدم اما از خیلی‌ها دلخور هستم. خدا را شکر می‌کنم که به هدفم رسیدم و پیش وجدان خودم راحت هستم. اگر هم استعفا ندادم به این خاطر بود که استعفا را دوست ندارم و به نظر من آدم باید خیلی ضعیف باشد که استعفا بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *