تاریخ: 2018-02-07 شناسه خبر: 58580

بیرامی باهر: ترسی از رقابت در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ نداریم

سمانه بیرامی باهر

بانوی المپیکی کشورمان عنوان کرد: با حداکثر توان به مصاف رقبای المپیکی خود بروند و اگر چه از نظر امکانات قابل مقایسه با آنها نیستیم ولی ترسی از رقابت با آنها نداریم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، سمانه بیرامی باهر بانوی المپیکی کشورمان قبل از اعزام به بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ کره جنوبی به المپیک ایران گفت: هر چند نخستین تجربه المپیکی‌ام را تجربه می‌کنم. انگیزه زیادی برای رقابت با حریفان مطرح جهانی خود دارم و در دو ماده سرعت و ۱۰ کیلومتر در بازی‌های المپیک زمستانی حضور خواهم داشت.

وی خاطر نشان کرد: نباید اسکی ایران را با رقبای مطرح جهانی مقایسه کرد آنها حتی اگر اردوی خارجی نداشته باشند آنقدر در فصل زمستان بارش برف در داخل کشورشان دارند که تمرین کنند و نگرانی از این بابت نداشته باشند.

بیرامی باهر در پایان گفت: تمام هم و غم بچه‌ها این است که با حداکثر توان به مصاف رقبای المپیکی خود بروند و اگر چه از نظر امکانات قابل مقایسه با آنها نیستیم ولی ترسی از رقابت با آنها نداریم. کاری می‌‎کنیم با نتایجی که می‌گیریم خستگی مسئولان فدراسیون و کادر فنی بابت زحماتی که برای ما کشیده‌اند از تنشان خارج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *