تاریخ: 2018-02-14 شناسه خبر: 58707

گفت‌وگو رویترز با پرچمدار ایران در المپیک؛

سمانه بیرامی باهر: به خودم افتخار می‌کنم، من بد نبودم

بیرامی بعد از رقابت در مسابقات اسکی صحرانوردی المپیک زمستانی پیونگ چانگ 2018 عنوان کرد: با توجه به اینکه نخستین حضورم را در المپیک تجربه می‌کردم بسیار هیجان‌زده بودم و به خودم افتخار می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از رویترز، سمانه بیرامی باهر نتوانست به مرحله بعدی مسابقات اسکی صحرانوردی راه پیدا کند، اما او به عنوان تنها بانوی اسکی صحرانوردی ایران با غرور و افتخار از خط پایان عبور کرد. بیرامی با حجاب در غروب یخ‌زده کره جنوبی با زمان ۴:۴۷٫۹۱ از خط پایان عبور کرد اما غرور او واضح و مشخص بود.

وی بعد از این مسابقه به رویترز گفت: اینجا بسیار سردتر از ایران است، ایران مانند اینجا نیست. به خودم افتخار می‌کنم، من بد نبودم.

ملی‌پوش اسکی صحرانوردی ایران درباره هواداران ایرانی، خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم آنها هم می‌توانند افتخار کنند چرا که تماشاگران ایرانی شرایط مرا می‌دانند. ما چنین برفی در ایران نداریم. آنها می‌توانند به این موضوع فکر کرده و به من افتخار کنند. حضور در المپیک تجربه بسیار خوبی است.

پرچمدار ایران در المپیک زمستانی، گفت: با توجه به اینکه نخستین حضورم را در المپیک تجربه می‌کردم بسیار هیجان‌زده بودم. این رقابت‌ها بسیار بزرگ و شگفت‌انگیز است.

بیرامی باهر خاطرنشان کرد: به خودم افتخار می‌کنم اما دیدم که در مقابل دیگر رقبا من حریف ضعیفی بودم چرا که آنها بسیار قوی بودند. در ایران ما فقط ۳ ماه برف داریم و نمی‌توانیم تمام سال تمرین کنیم به همین دلیل مجبوریم به کشورهای دیگر برویم.

وی همچنین درباره خوشحالی خانواده‌اش از حضور او در المپیک، عنوان کرد: آنها بسیار خوشحالند و به همه مردم می‌گویند دخترشان به المپیک رفته است.

سمانه بیرامی باهر المپیک زمستانی ۲۰۱۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *