تاریخ: 2015-06-23 شناسه خبر: 588

آغاز مذاکره استقلالی‌ها با رحمتی

مسئول نقل و انتقالات استقلال می‌گوید باشگاهش با مهدی رحمتی و چند بازیکن از فصل گذشته این تیم صحبت کرده و به نتایج نسبتا خوبی هم دست یافته است.
 
به گزارش سایت ورزش بانوان، بهرام امیری در گفت‌و‌گو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا استقلالی‌ها با رحمتی توافق کرده‌اند؟ اظها‌ر کرد: با رحمتی صحبت کرده‌ایم و مذاکرات مثبتی داشته‌ایم، اما کارمان هنوز تمام نشده است.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال با رامین رضاییان هم مذاکراتی داشته است؟ عنوان کرد: با رضاییان صحبت نکرده‌ایم، ولی این که در لیست ما قرار دارد تایید یا تکذیب نمی‌کنم.
 
مسئول نقل و انتقالات استقلال در پاسخ به این سوال که باشگاه استقلال با چه بازیکنانی صحبت کرده است، گفت: در حال‌ حاضر با امید ابراهیمی، خسرو حیدری، امیر حسین صادقی، میلاد فخرالدینی و چند بازیکن از سال گذشته‌مان صحبت کرده‌ایم و البته با عده ای دیگر از بازیکنان فصل گذشته هم صحبت می‌کنیم. تا الان هم توافقات خوبی به دست آورده‌ایم.
 
وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا استقلالی‌ها با نکونام هم مذاکره انجام داده‌اند یا خیر؟ گفت: نکونام را می‌خواهیم اما هنوز با او صحبت نکرده‌ایم و بعید می دانم که مشکلی با ایشان داشته باشیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.