تاریخ: 2018-02-18 شناسه خبر: 58837

میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال زنان پیکان؛

استرس و اضطراب و انگیزه پایین بازیکنان نتیجه مشکلات مالی برخی تیم‎ها

میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال زنان پیکان : استرس و اضطراب و انگیزه پایین بازیکنان نتیجه مشکلات مالی برخی تیم‎ها

میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال زنان پیکان تهران عنوان کرد: لیگ امسال شروع بسیار خوبی داشت ولی مشکلات مالیِ برخی تیم‌ها، استرس و اضطراب به وجود آورد و انگیزه تعدادی از بازیکنان را کم کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، در چارچوب بازی‌های هفته دهم لیگ برتر والیبال بانوان، تیم صدرنشین ذوب آهن اصفهان که بدون شکست با ۲۳ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد استراحت کرد و بازیکنان پیکان تهران که در مکان دوم قرار داشتند با کسب پیروزی مقابل سالوت تهران موقتاً به صدر جدول رده‌بندی نقل مکان کردند.

میترا شعبانیان در گفتگو با خبرنگار “ورزش بانوان” در خصوص صدرنشینی احتمالا موقت تیمش اظهار کرد: در این سه هفته باقی مانده از لیگ باید با تیم‌های ذوب آهن اصفهان، بهنمیر مازندران و نماینده تهران روبرو شویم. الآن هدف ما صدرنشینی نیست و به قهرمانی در لیگ فکر می‌کنیم. فقط در صورتی که هر سه بازی باقی مانده را پیروز شویم قهرمانی در لیگ از آن ما می‌شود. مهم‌ترین بازی در دور برگشت و مقابل ذوب آهن رقم می‌خورد که امیدواریم با تجربه بازی در دور رفت در این بازی که در اصفهان برگزار خواهد شد، پیروز میدان شویم. برنامه ریزی ما این طور است و خوشبختانه بازیکنان من انگیزه بسیار بالایی برای این پیروزی دارند.

سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان تهران در خصوص سطح فنی لیگ خاطر نشان کرد: بر خلاف انتقادات زیادی که امسال به سطح فنی لیگ می‌شود، به نظرم کیفیت لیگ امسال با سال گذشته تفاوتی نکرده و فقط آنچه که بیشتر از سال قبل مشهود و قابل لمس است مشکلات مالی تیم‌هاست. لیگ شروع بسیار خوبی داشت ولی مشکلات مالیِ برخی تیم‌ها، استرس و اضطراب به وجود آورد و انگیزه تعدادی از بازیکنان را کم کرد. از طرفی مشکل دیگر لیگ امسال این است که بهتر است به جای چندین تیم تهرانی از استان‌های دیگر هم برای حضور در لیگ برتر دعوت به عمل بیاید، خصوصا استان‌هایی که سطح والیبال بانوان در آنها بالا است.

وی در ادامه افزود: مطمئن هستم خانم کعبی زاده برنامه‌های خوبی برای والیبال بانوان دارد. قطعا تا سال آینده تعداد باشگاه‌ها و استان‌ها بیشتر خواهد شد و به گفته خودشان شاهد حضور یک مربی خارجی با تجربه و سطح بالا در راس تیم ملی والیبال بانوان خواهیم بود. به شخصه مخالف انتقاد هستم بهتر است در چنین شرایطی با ارائه راهکار کمکی به بهتر شدن والیبال بانوان ایران بکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *