تاریخ: 2018-03-01 شناسه خبر: 59151

وزیر ورزش در دیدار با رئیس فیفا: زمینه رشد فوتبال بانوان را فراهم کرده‌ایم

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رئیس فیفا از تلاش‌های فدراسیون فوتبال ایران و وزرات ورزش برای پیشرفت فوتبال ایران سخن گفت.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، جیانی اینفانتینیو رییس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا و مارکو فان باستن با استقبال مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال و علی دایی وارد ایران شدند.

وزیر ورزش در دیدار با رئیس فیفا: زمینه رشد فوتبال بانوان را فراهم کرده‌ایم

مسعود سلطانی‌فر در دیدار با جیانی اینفانتینو خطاب به رئیس فدراسیون جهانی فوتبال گفت: به شما و همراهان خیر مقدم می‌گویم و امیدوارم سفر موفقیت‌آمیزی در ایران داشته باشید و این سفر دستاوردهای خوبی برای ورزش و فوتبال ایران به همراه داشته باشد. ماه‌های اخیر ایام پر کاری به جهت رویدادهای بین‌المللی و جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ دارید. طبق اخبار و اطلاعاتی که ما داریم هم روسیه و هم فدراسیون جهانی فوتبال تلاش‌های خوبی برای برگزاری این رویداد بین المللی و باشکوه داشته‌اند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ما هم به عنوان یکی از اولین تیم‌هایی که صعود زودهنگام به جام جهانی داشت تلاش‌های زیادی کردیم که امیدوارم حضور موفقی در این مسابقات داشته باشیم. در سال‌های اخیر، هم وزارت ورزش و جوانان و هم فدراسیون فوتبال ایران تلاش‌های بسیاری داشتند تا فوتبال، خود را بر اساس مبانی فیفا تطبیق دهد. تلاش کردیم باشگاه‌ها در مسائل فنی و مالی خود اقدام‌ها و گام‌های اساسی بردارند.

او همچنین گفت: در زمینه فوتبال بانوان نیز با توجه به ملاحظات فرهنگی هرگونه زمینه‌های لازم برای رشد فوتبال بانوان را فراهم کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *