تاریخ: 2018-03-06 شناسه خبر: 59193

جام فوتبال زنان شی‌بیلیوز ۲۰۱۸؛ رقابت آمریکا و انگلیس برای کسب جام قهرمانی

فردا هفتم مارس در حساس ترین بازی این دوره از رقابت‌های شی‌بیلیوز ۲۰۱۸ آمریکا و انگلستان در ورزشگاه اورلاندو واقع در شهر فلوریدا با یکدیگر مصاف خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، رقابت‌های فوتبال چهارجانبه زنان در آمریکا با عنوان “او باور دارد” یا ۲۰۱۸ SheBelieves Cup ( شی‌بیلیوز ۲۰۱۸ ) در جریان است. در ادامه نتایج بازی‌های روز اول و دوم رقابت‌ها را مشاهده می‌کنید:

یکم مارس؛ روز اول رقابت‌های شی‌بیلیوز ۲۰۱۸ :

انگلیس ۴ _ فرانسه ۱

تیم های فوتبال زنان انگلیس فرانسه

بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان انگلیس با نمایشی فوق العاده در اولین بازی خود در چارچوب دیدارهای جام “او باور دارد” فرانسه را ۴ بر یک شکست دادند. تونی دوگان در دقیقه ۷ اولین گل انگلیس را وارد دروازه فرانسه کرد و در ادامه جیل اسکات در دقیقه ۲۸، جودی تیلور در دقیقه ۳۸ و فرن کربی در دقیقه ۴۶ هر ۴ گل انگلیس را در نیمه نخست به ثمر رساندند. گیتان تینه ۳۲ ساله هم زننده تک گل فرانسه در دقیقه ۷۷ بود.

آمریکا ۱ _ آلمان صفر

تیم های فوتبال زنان آلمان و آمریکا

آمریکا به عنوان میزبان این رقابت‌ها با گل دقیقه ۱۷ مگان راپینوعه و نتیجه ۱-۰ در ورزشگاه کلمبوس و در مقابل دیدگان ۱۴،۵۹۱ تماشاگر در یک شب سرد و بارانی از سد تیم دوم جهان (آلمان) گذشت. گرچه آلمان فرصت های خوبی در اوایل بازی داشت، اما الیسا نایر دروازه‌بان با تجربه آمریکا به قهرمانان المپیک ۲۰۱۶ ریو مجال نداد.

چهارم مارس؛ روز دم رقابت‌های شی‌بیلیوز ۲۰۱۸ :

آمریکا ۱ _ فرانسه ۱

تیم های فوتبال زنان آمریکا و فرانسه

در این دیدار از سری مسابقات شی‌بیلیوز ۲۰۱۸ و با حضور ۲۵,۷۰۶ تماشاگر در ورزشگاه ردبول آرنا که به تساوی یک یک منجر شد، مالوری پو در دقیقه ۳۵ برای آمریکا و یوجینی لی سومر در دقیقه ۳۸ برای فرانسه گلزنی کردند.

انگلیس ۲ _ آلمان ۲

جام فوتبال زنان شی‌بیلیوز ۲۰۱۸؛ رقابت آمریکا و انگلیس برای کسب جام قهرمانی

هر دو گل انگلیس را در این بازی الن وایت ۲۸ ساله و در دقایق ۱۳ و ۷۸ به ثمر رساند. در آن طرف حسرت کایکچی فوتبالیست زن آلمانی که اصلیت ترک دارد دقیقه ۱۷ توپ را وارد دروازه انگلیسی‌ها کرد. دیگر گل آلمان هم حاصل گل به خودی میلی برایت بازیکن ۲۴ ساله انگلیسی است که به اشتباه وارد دروازه تیمش شد.

فردا هفتم مارس در حساس ترین بازی این دوره از رقابت‌ها آمریکا و انگلستان در ورزشگاه اورلاندو واقع در شهر فلوریدا با یکدیگر مصاف خواهند داد. آلمان نیز رودرروی فرانسه قرار می‌گیرد.

جدول رده بندی تیم در پایان روز دوم رقابت‌های شی‌بیلیوز ۲۰۱۸:

رتبه Team تعداد بازی برد مساوی باخت تفاضل گل امتیاز
۱ انگلیس ۲ ۱ ۱ ۰ ۳+ ۴
۲

آمریکا

۲ ۱ ۱ ۰ ۱+ ۴
۳

آلمان

۲ ۰ ۱ ۱ ۱- ۱
۴

فرانسه

۲ ۰ ۱ ۱ ۳- ۱

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *