تاریخ: 2018-03-07 شناسه خبر: 59210

بانوی قایقران کرمانشاهی؛

هانیه بیداد و تمرین این روزهایش برای کسب مدال در بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ +عکس و ویدیو

هانیه بیداد

هانیه بیداد بانوی قايقران كشورمان تمريناتش را برای حضور موفق و کسب مدال در بازی‌های المپيک ۲۰۱۸ جوانان پيگيری می‌كند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، هانیه بیداد دارنده مدال برنز روئینگ جوانان آسیا که سهمیه المپیک ۲۰۱۸ جوانان را هم کسب کرده است، به المپیک ایران گفت: تیرماه سال آینده در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا شرکت خواهم داشت. مهرماه ۹۷ نیز در بازی‌های المپیک ۲۰۱۸ جوانان در آرژانتین حضور خواهم یافت. اکنون ۶ روز در هفته و ۷ ساعت در هر روز تمریناتم را در دریاچه آزادی تهران انجام می دهم. آمادگیم خداروشکر به نسبت سال‌های قبل به سطح بالاتری رسیده است. امیدوارم بتوانم بهترین عملکردم را در مسابقات آسیایی و المپیک داشته باشم.

دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا و سهمیه المپیک نوجوانان گفت: تمام تلاشم را معطوف مسابقات المپیک ۲۰۱۸ خواهم کرد تا بتوانم با کسب مدال، همشهریانم را خوشحال کنم. کسب نتیجه در المپیک کار آسانی نیست و بایستی تمرینات مداوم داشته باشم تا بتوانم نتیجه خوبی کسب نمایم.

ویدیوی زیر تمرینات هانیه بیداد بانوی قایقران کشورمان را نشان می‌دهد:

بانوی قایقران کرمانشاهی با کسب مدال برنز رقابت‌های روئینگ قهرمانی جوانان آسیا، برای نخستین بار سهمیه المپیک جوانان را کسب کرد. این بانوی قایقران کرمانشاهی در مرحله نیمه نهایی توانست با کسب عنوان دوم راهی مرحله نهایی این رقابت‌ها شود. بازی‌های المپیک جوانان مسابقاتی چندورزشی است که توسط کمیته بین‌المللی المپیک در رده سنی جوانان (۱۴ تا ۱۸ سال) برگزار می‌شود. اولین دوره بازی‌های تابستانی در سال ۲۰۱۰ و بازی‌های زمستانی از سال ۲۰۱۲ میلادی برگزار شده و قرار است هر چهار سال یک‌بار همانند بازی‌های المپیک انجام شود. سومین دوره از بازی‌های المپیک تابستانی جوانان، در شهر بوئنوس آیرس آرژانتین از ۶ تا ۱۸ اکتبر ۲۰۱۸ برگزار می‌شود. این مسابقات اولین دوره از مسابقات تابستانی است که در خارج از قاره آسیا برگزار می‌شود.

وضعیت کف دستان “هانیه بیداد” بانوی قایقران کشورمان در اثر تمرینات سخت که تمریناتش را برای حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۱۸ جوانان پیگیری می‌کند:

وضعیت کف دستان "هانیه بیداد" بانوی قایقران کشورمان در اثر تمرینات سخت:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *