تاریخ: 2018-05-19 شناسه خبر: 59709

آنچه در خندوانه گذشت؛

تیم فوتسال زنان ایران در برنامه خندوانه

برنامه خندوانه شب گذشته، میزبان بانوان قهرمان تیم ملی فوتسال کشورمان بود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه، میزبان بانوان قهرمان فوتسال کشورمان شد.

نسیمه غلامی از اعضای تیم ملی فوتسال بانوان در ابتدای این گفتگو گفت: تیم ما سه، چهار روز قبل به ایران برگشت. در این روز‌ها چیزی برای ما بالاتر و بهتر از این نبود که دل مردم را شاد کردیم.

فرشته کریمی یکی دیگر از بازیکنان، با اشاره به اهمیت حضور در مسابقات آسیایی ادامه داد: این مسابقات برای ما شیرینی خاص خودش را داشت. همه ما فقط خدا را شکر می‌کنیم و بسیار خوشحالیم که تیم برتر شدیم.

فاطمه اعتمادی عضو دیگر تیم ملی فوتسال بانوان گفت: از همان اول احساس می‌کردیم، اول هستیم و به دوم شدن فکر نمی‌کردیم؛ البته همه مردم از ما حمایت کردند و همیشه دعا می‌کردیم که بعد از مسابقات، شرمنده مردم نباشیم.

کریمی همچنین افزود: علاقه به بازی فوتبال از بچگی در وجود همه ما بود. تا زمانی می توانستیم در کوچه و خیابان ها بازی کنیم، اما خب بعد از سن تکلیف دیگر نمی شد. برای همین به سمت فوتسال گرایش پیدا کردیم و از همان اول خانوادهایمان خیلی از ما حمایت کردند. اگر کسی پشتوانه ما نبود، الان تیم ملی هم نداشتیم.

اما در ادامه، جناب خان در استودیوی خندوانه، حاضر شد و قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان را تبریک گفت.

او پس از یک‌گفتگوی کوتاه با مهمانان برنامه، گفت: همه قبول داریم که با پشتکار، توانمندی و قدرت می توانیم به آرزوهایمان برسیم. من هم می‌خواهم با پشتکار و قدرت «خانم گل جهان» شوم. همین حرف باعث تعجب و خنده حضار و رامبد جوان شد. جوان در واکنش به حرف جناب خان گفت اول اینکه تو برای این کار خیلی پیر شدی و بعد هم تو مردی و نمی‌توانی خانم گل جهان شوی؛ تو می‌توانی آقای گل جهان شوی!

جناب‌خان همچنین، در پاسخ به سوال یکی از اعضای تیم ملی فوتسال بانوان درباره راه اندازی تیم بانوان پاری سن ژرمن اظهار کرد: قرار است با خانم‌های نیمار و دیگر فوتبالیست‌های جهان تیم پاری سن ژرمن بانوان را تشکیل دهیم. اینجا بود که رامبد جوان به جناب‌خان گفت اما آنها تجربه بازی فوتبال ندارند و جناب خان هم به اعضای تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان پیشنهاد داد تا در تیمش حاضر شوند.

کریمی با استقبال از این پیشنهاد گفت: ما با کمال میل این پیشنهاد را قبول می کنیم؛ البته اگر با همین حجاب باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *