تاریخ: 2018-05-22 شناسه خبر: 59734

والیبال دختران زیر 17 سال آسیا - تایلند

شعبانیان: نمایش خوبی در بازی اول داشتیم/نباید استرالیا را دست کم بگیریم

سرمربی تیم والیبال دختران نوجوان ایران گفت: خوشحالم که بچه‌ها بعد از ماه‌ها زحمتی که کشیدند موفق شدند نمایش خوبی در بازی اول داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال دختران زیر ۱۷ سال ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا امروز با نتیجه ۳ بر صفر مقابل نیوزلند به برتری رسید.

میترا شعبانیان سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران ؛

با تاکید بر این که شاگردانش می‌توانستند نمایش بهتری مقابل نیوزلند داشته باشند گفت: خوشحالم که بچه‌ها بعد از ماه‌ها زحمتی که کشیدند موفق شدند نمایش خوبی در بازی اول داشته باشند. معتقدم بازیکنانم می‌توانستند بازی بهتری مقابل نیوزیلند ارائه کنند.

وی با اشاره به نکاتی در جریان بازی افزود:در تیم ما بازیکنان سرعتی در مقایسه با بلندز‌ن‌ها از قدرت بیشتری برخوردارند. سرعتی‌زن‌های ما در بازی امروز بیشتر دفاع کردند و چندان روی حمله متمرکز نبودند. از طرفی شرجی بودن هوا روی وزن توپ هم تاثیرمی‌گذارد. ضمن این‌که این اولین بازی رسمی و بین‌المللی شاگردانم بود و تمام این مسائل بازیکنان را تحت تاثیر قرار داده بود. با این حال بازی خوبی داشتند. از بازیکنان و کادر فنی‌ام تشکر می‌کنم.

شعبانیان درباره بازی فردای شاگردانش مقابل استرالیا هم عنوان کرد: استرالیا در مقایسه با نیوزیلند تیم بهتری است. بنابراین نباید این تیم را دست کم گرفت. استرالیا یک بازیکن پشت‌خط زن خوب دارد و علاوه بر آن از انسجام تیمی بالاتری برخوردار است. این نکته را هم باید در نظر داشت که استرالیا بازی اول خود را با هم با برد پشت سرگذاشته است. با این حال ما تمام تلاش خود را به کار می‌بریم تا در بازی فردا هم نتیجه خوبی کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *