تاریخ: 2015-06-23 شناسه خبر: 606

تمرینات هندبال دختران جوان از چهارم تیرماه آغاز می شود

به گزارش ورزش بانوان مریم کریمیان امروز( سه شنبه ) در گفت و گو با ایرنا افزود: فرصت زیادی تا شروع مسابقات هندبال قهرمانی دختران جوان نداریم و تنها سه اردوی دیگر تا زمان اعزام باقی مانده است و امیدوارم بتوانیم در این فاصله تیم را به شرایط ایده آل نزدیک کنیم.

وی با اظهار نارضایتی از تعداد کم اردوها به دلیل همزمانی با امتحانات گفت: متاسفانه نمی توانیم به آن سطح آمادگی دلخواه برسیم .

سرمربی تیم هندبال دختران جوان شایعه لغو سفر این تیم به قزاقستان برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا را تکذیب کرد و گفت: تمرینات طبق برنامه از پیش تعیین شده دنبال می شود و جز تعطیلی به دلیل امتحانات دانشجویان و دانش آموزان هیچ مشکلی دیگری در زمینه اعزام تیم وجود ندارد.

کریمیان اظهار داشت: ما دو مرحله اردوی انتخابی برگزار کردیم و در هر دوره از 40 هندبالیست از سراسر کشور تست گرفته شد که در مجموع بین 25 تا 28 نفر انتخاب و به اردوی تیم جوانان دعوت شدند.

وی ادامه داد: اکثر این جوانان افردای هستند که در سوپر لیگ مشغول بازی و یا ملی پوش هستند و فقط 4 نفر از آنها تجربه حضور در تیم ملی و یا سوپر لیگ را ندارند.

سرمربی تیم هندبال دختران جوان حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در قزاقستان ( 15 تا 22 مردادماه ) را ضروری دانست و گفت: با توجه به برگزاری رقابت ها به صورت دوره ای ما شانس بیشتری داریم .

به گفته وی در این رقابت ها تیم های قزاقستان، ازبکستان، کره جنوبی ،ژاپن، چین و چین تایپه حضور دارند.

کریمیان افزود: در این سه مرحله اردو باقیمانده قرار است فیلم دریافتی از حریفان را مورد تحلیل و بازبینی قرار دهیم تا با شناخت بیشتر ی در این دوره حضور یابیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.