تاریخ: 2015-06-23 شناسه خبر: 613

راننده تریلی به خاطر مقاومت در برابر سارقان کشته شد

به گزارش ورزش بانوان، دادستان اسلامشهر در تشریح دستگیری باند سارقان محموله های خودروها گفت: یک باند 7 نفره که در اطراف شهرستان اسلامشهر و شهرستان های هم جوار، در مسیر آزادراه تهران ـ ساوه اقدام به سرقت می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: این افراد در اماکنی که رانندگان تریلی های حامل بارهای ارزشمند توقف کرده و در حال استراحت بودند و یا به تنهایی در مسیر تردد می کردند، در یک فرصت مناسب حمله ور شده و با تهدید راننده، خودروی حامل بار را به سرقت می بردند.

احمد راجی گفت: اعضای این باند که افراد خلاف کار و باسابقه و ساکن شهرستان بهارستان هستند، در آخرین سرقت خود و در پی ممانعت راننده 46 ساله یک تریلی حامل بار پارچه و الیاف به نام امین سبزواری، وی را در منطقه عوارضی رباط کریم مورد حمله قرار داده و پس از به قتل رساندن وی محموله این خودرو را به سرقت بردند و جسدش را در کنار آزادراه رها ساختند.

وی افزود: پس از اطلاع و شناسایی هویت جسد و انجام تحقیقات لازم، سرنخ هایی توسط صاحب محموله به دست آمد که در ادامه با شناسایی و دستگیری مالخر، عاملان سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان اسلامشهر گفت: به عنوان مدعی العموم از هیچ گونه ناامنی و ایجاد خطر برای افراد جامعه توسط عده ای خلافکار و فرصت طلب گذشت نمی کنم و باکسانی که بخواهند به هر نحو هنجارشکنی کنند و نظم و امنیت جامعه را به خطر بیندازند برخورد قاطع خواهد شد.
  منبع:جام جم آنلاین

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.