تاریخ: 2015-06-23 شناسه خبر: 618

قتل هولناک کارگر رستوران پس از صرف شام

به گزارش ورزش بانون، به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ۱۳ شهریور ماه سال ۹۲و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، به کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس (غرب) اعلام شد که جوانی ۲۳ ساله که مورد اصابت ضربات متعدد جسم تیز قرار گرفته به بیمارستان لاله منتقل و با وجود انجام اقدامات درمانی فوت کرده است.

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول بنام معین، کارگران رستوران گل لاله واقع در منطقه فرحزاد بوده که مورد اصابت ضربات متعدد چاقو از ناحیه گردن، سینه و دست قرار گرفته و۱۳ شهریورماه سال ۹۲ از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل و تحت اقدامات درمانی قرار گرفته اما سرانجام در ساعت ۱۷:۰۰ و به علت شدت ضربات وارد شده فوت می کند.

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور شعبه هفتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات شاهدان صحنه جنایت

تعدادی از کارگران محل جنایت در اظهارات خود عنوان داشتند که جوانی حدودا ۲۵ ساله با یک دستگاه خودرو سواری ال ۹۰ به رستوران محل جنایت مراجعه و در حالیکه خودرو خود را در وسط خیابان رها کرده، به داخل رستوران رفته و مقتول را در زمان استراحت مورد ضربات متعدد چاقو قرار داده و پس از آن به سرعت از محل متواری شده است.

یکی از کارگران رستوران محل جنایت به کارآگاهان گفت: کار تمام شده بود؛ قصد تعطیلی رستوران را داشتیم که یک جوان (قاتل) حدودا ۲۵ ساله وارد رستوران شد و در حالیکه به نظر می رسید در وضعیت طبیعی قرار ندارد، اقدام به عربده کشی و قدرت نمایی با چاقو کرد؛ پس از آن به سرعت خودش را به تخت چوبی که مقتول بر روی آن در حال استراحت کردن بود رساند، چندین ضربه با چاقو به وی زد و پس از آن از محل متواری شد.

یکی دیگر از شاهدان صحنه جنایت نیز گفت: شب جنایت، قاتل بهمراه خانم جوانی به رستوران آمده بود؛ هر دو نفر آنها پس از صرف شام از رستوران خارج شدند تا اینکه پس از چند ساعت، قاتل مجددا به رستوران مراجعه و مقتول را به قتل رساند.

شاهدی دیگری نیز گفت: بنده نگهبان پارکینگ رستوران کناری محل جنایت هستم حدودا ساعت یک بامداد بود که قاتل با خودرو ال ۹۰ سفید رنگ به مقابل رستوران ما آمد و در حالیکه به صورت دنده عقب قصد پارک خودرو را داشت، از ناحیه عقب خودرو با دیوار تصادف کرد که شیشه چراغ های عقب ماشین شکست. قاتل ماشین را در همان وضعیت، در وسط خیابان رها کرد و به سمت رستوران محل جنایت رفت هرچه از او درخواست کردم که ماشین را از مسیر حرکت مردم بردارد، جوابی نداد و داخل رستوران محل جنایت شد. نگهبان رستوران عنوان داشت که رستوران تعطیل است اما قاتل توجهی نکرد و به محل استراحت کارگران رفت بنده نیز برای پیگیری موضوع، بهمراه نگهبان رستوران به تعقیب ایشان رفتیم که ناگهان وی به بالای سر مقتول رفت و در حالیکه معین بر روی تخت دراز کشیده بود، با چاقو چندین ضربه به او زد و پس از آن به سرعت از رستوران خارج و با خودرو ال ۹۰ از محل متواری شد.

شناسایی قاتل

با آغاز تحقیقات و با بهره گیری از تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته رستوران های محل جنایت، کارآگاهان موفق به شناسایی صاحب خودرو شدند صاحب خودرو دستگیر، به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل و پس از اطلاع از موضوع جنایت، گفت: خودرو در شب جنایت در اختیار یکی از دوستانم بنام سیامک (۲۵ ساله) با نام مستعار کوروش قرار داشت زمانیکه کوروش خودرو را برایم آورد عنوان کرد که در زمان پارک خودرو از ناحیه عقب خودرو با دیوار تصادف کرده اما در خصوص درگیری و وقوع جنایت هیچ صحبنی با من نکرد و پس از تحویل دادن خودرو هیچ اطلاعی از وی ندارم.

با شناسایی هویت قاتل، کارآگاهان به محل سکونت سیامک در منطقه مهرویلا واقع در شهرستان کرج رفته و در تحقیقات از خانواده متهم اطلاع پیدا کردند که سیامک پس از ارتکاب جنایت، از محل سکونتش متواری شده است.

من قاتل هستم

همزمان با ادامه تحقیقات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم ، کارآگاهان با ارائه مشاوره به خانواده مقتول از آنها خواستند تا در خصوص معرفی متهم به پلیس با آنها همکاری کند.

سرانجام در بعد از ظهر ۳۱ خردادماه متهم پرونده با مراجعه به دادسرای جنایی خود را تسلیم کرد و در اظهارات اولیه خود، در خصوص انگیزه جنایت گفت: در زمان مراجعه به رستوران محل جنایت، قصد پارک خودرو در مقابل در رستوران را داشتم که مقتول مانع از پارک ماشین در آنجا شد؛ در حالیکه از این کار مقتول بسیار عصبانی شده و به نوعی فکر می کردم که در مقابل او کم آورده ام، پس از صرف شام از رستوران خارج شده اما با وجود گذشت چندین ساعت از ماجرای پارک خودرو تصمیم گرفتم تا تلافی کار مقتول را که مرا ضایع کرده بود درآورم و به همین علت مجددا به رستوران محل جنایت رفته و… .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: متهم با قرار بازداشت موقت و جهت انجام تحقیقات و مشخص شدن انگیزه واقعی جنایت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته تحقیقات تکمیلی برای بررسی صحت اظهارات متهم در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفته است.
  منبع: جام جم آنلاین

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.