تاریخ: 2015-06-23 شناسه خبر: 621

قهرمان پیشین کیک بوکسینگ جهان در تهران !

قهرمان افسانه‌ای کیک‌بوکسینگ جهان که مدتها پیش از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده برای دومین بار به ایران می‌آید تا فدراسیون با حضور وی یک دوره کلاس استاژ فنی برگزار کند.

به گزارش ورزش بانوان به نقل از اعتماد، فدراسیون ورزشهای رزمی روی خروجی سایت خود از حضور “ارنست هوست” قهرمان سابق کیک بوکسینگ جهان در تهران خبر داده است. قرار است کلاس‌های استاژ فنی توسط  این قهرمان شناخته شده کیک بوکسینگ جهان طی روزهای ۲۲ الی ۲۸ مرداد ماه در تهران برگزار شود.

این کلاس‌ها علاوه بر تهران، در سه استان مازندران، قزوین و فارس نیز برگزار خواهد شد. نکته مهم در این بین پرداخت هزینه ۳ میلیون ريالی از سوی مربیان متقاضی برای حضور در این کلاس می باشد.

“هوست” در طول دوران قهرمانی خود ۱۲۱ مبارزه حرفه ای داشته که حاصل آن ۹۹ پیروزی و تنها ۲۲ شکست بوده است. اما این آمار برای زمانی است که وی در اوج دوران قهرمانی خود بوده نه اکنون که پس از سالها بازنشستگی و دوری از دنیای قهرمانی باید به تهران سفر کند و مربیان کم بضاعت کیک بوکسینگ هزینه گزاف حضور وی در ایران را پرداخت کنند.

نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره شود و شاید از دید فدراسیون ورزشهای نادیده گرفته شده حضور دوباره “هوست” در تهران است. وی یکبار در زمانی که هنوز روی رینگ مبارزه می کرد با سفر به تهران داشته های خود را به مربیان ایرانی منتقل کرده بوده و بعید به نظر می رسد چیز جدیدی برای ارائه داشته باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.