تاریخ: 2015-06-24 شناسه خبر: 733

سید جلال بمب نقل و انتقالات استقلال ؟

به گزارش ورزش بانوان، روزنامه ایران ورزشی نوشت: پرسپولیس و سیدجلال. همه از توافق صحبت می‌کردند. بعد از گفتگوی کوتاه با سیدجلال، نژادفلاح از باشگاه بیرون آمد و خبر از جذب مدافعی داد که عادت ندارد به این زودی‌ها تیم آینده‌اش را انتخاب کند.

بازگشت سیدجلال حسینی به پرسپولیس، حتی در حد شایعه و یک توافق شفاهی، موجی از خوشحالی را میان هواداران پرسپولیس به‌وجود آورد. با این پیش‌زمینه که پرسپولیس در آخرین فصل حضور سیدجلال در لیگ سیزدهم، عنوان بهترین خط دفاع لیگ را به دست آورد و رکوردی بی نظیر را حتی در آسیا ثبت کرد.

همین رکورد و درخشش در بازی‌های تیم ملی، پای سیدجلال را به آن سوی آب‌ها باز کرد. حسینی که به الاهلی رفته بود بعد از پایان قرارداد یک ساله اش، از این تیم و لیگ ستارگان قطر جدا شد. مقصد او لیگ ایران بود اما تیمش را نمی‌شد حدس زد.

پرسپولیس با او مذاکره کرده. البته در دوره نژادفلاح. نمی‌توان اعتباری به این مذاکره داد. مدیری بوده، مذاکره کرده و از باشگاه رفته. مدیران جدید اما خبری از سیدجلال نگرفته‌اند.

برانکو نیز همینطور! انگار مدافع ۳۴ ساله تیم ملی جایی در تفکرات برانکو ندارد. به همین خاطر هم هست که نه تماسی با او می‌گیرند و نه در رسانه‌ها حرفی درباره‌اش می‌زنند.

پرسپولیس سیدجلال را نمی‌خواهد. شایعه‌ای که فعلا جدی نشده و به نظر نمی‌رسد پرسپولیسی‌ها رسانه‌ای‌اش کنند. برانکو لیست مدافعان تیمش را به باشگاه داده و آنها را گلچین کرده است.

او محسن بنگر را حفظ خواهد کرد چون قرارداد یک ساله دارد و فصل قبل هم یکی از بهترین‌های پرسپولیس بود. یکی از بین نورمحمدی و اومانیا هم می‌ماند. اومانیا را شاید به دلیل شکایت نکردن در پرسپولیس نگه دارند. او برود رضا نورمحمدی می‌ماند. بازیکنی که سال‌هاست در پرسپولیس حضور دارد و در خط دفاعی این تیم حسابی جا افتاده است.

خانزاده هم که قرارداد دارد و قطعا در پرسپولیس می‌ماند. یک مدافع کروات به نام لوکا ماریچ هم قرار است جذب شود. مدافعی که مورد توجه برانکو قرار گرفته و از او به‌عنوان اولین خرید خارجی پرسپولیس در لیگ پانزدهم یاد می‌شود.

در این شرایط به نظر نمی‌رسد پرسپولیس که در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور ندارد نیاز به جذب یک مدافع دیگر داشته باشد. از طرفی هزینه‌ای که قرار است صرف بازگشت حسینی به پرسپولیس شود در خزانه باشگاه می‌ماند.

حسینی که مشکل مالیاتی‌اش مدت‌ها سوژه رسانه‌ها بود حالا حضور در پرسپولیس را دور از دسترس می‌بیند. توافقی که گفته می‌شد انجام شده اما از همان ابتدا هم مشخص بود که فقط در حد حرف است.

در این شرایط سیدجلال می‌تواند پیشنهادهای دیگر خود را بررسی کند. پیشنهادهایی از سپاهان، تراکتورسازی و به تازگی استقلال.

سپاهان و سیدجلال شاید به نتیجه‌ای نرسند. دلیلش هم توافق لئوناردو پادوانی با این باشگاه است. مدافع نفت تهران که پیش‌تر در فولاد شاگرد فرکی بوده و مورد تایید این مربی است.

می‌ماند تراکتورسازی و استقلال. تراکتورسازی نیاز مبرمی به جذب یک مدافع باتجربه دارد. فصل قبل، پاشنه آشیل تراکتورسازی، خط دفاع بود. جایی که مدافعان مطمئنی حضور نداشتند.

سیدجلال می‌تواند این مشکل را حل کند اما به نظر می‌رسد او منتظر روشن شدن تکلیف یکی از دوستان صمیمی‌اش است. مهدی رحمتی اگر به تراکتورسازی برود سیدجلال هم همراه او به این تیم می‌رود.

در این روزهای اخیر اما بحث حضور رحمتی در تبریز تقریبا منتفی شده. مسیر این دروازه‌بان به سمت استقلال کج شده. پس شاید به استقلال برود و پیراهن شماره یک این تیم را به تن کند.

با حضور احتمالی رحمتی در استقلال، او قطعا پیشنهاد حضور سیدجلال را به مسئولان این باشگاه خواهد داد. استقلال هم در خط دفاعی مشکلات بسیاری دارد و برای پوشش این نقاط ضعف چه بازیکنی بهتر از حسینی.

رحمتی فصل قبل، وقتی با پیکان قرارداد بست به سیدجلال پیشنهاد بازی در این تیم را داد اما حسینی به قطر رفت و الاهلی را انتخاب کرد.

سیدجلال قطعا یکی از بهترین مدافعان ایران است و البته همه تیم‌ها آرزوی جذبش را دارند. اگر ماجرای او و پرسپولیس منتفی شود و البته رحمتی به استقلال برود می‌توان به حضور سیدجلال در پیراهن آبی امیدوار بود. بازیکنی که نشان داده تصمیم‌های خود را با احتیاط می‌گیرد اما این بار شاید به استقلال برود و همراه رحمتی پیراهن آبی بپوشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.