تاریخ: 2015-08-16 شناسه خبر: 7333

شکست تهران مقابل سنندج

المپیاد ورزشی بانوان

المپیاد ورزشی دختران دانشجوی سمای کشور که از ظهر جمعه در سه رشته آمادگی جسمانی، بسکتبال و تنیس روی میز به میزبانی همدان آغاز شده با برگزاری مسابقات دور سوم رشته بسکتبال پیگیری شد.

 

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ المپیاد ورزشی دختران دانشجوی سمای کشور که از ظهر جمعه در سه رشته آمادگی جسمانی، بسکتبال و تنیس روی میز به میزبانی همدان آغاز شده با برگزاری مسابقات دور سوم رشته بسکتبال پیگیری شد.

در رقابت‌های دور سوم و از گروه «الف» تیم‌های تهران و کردستان با قضاوت فاطمه بهرامی، نسیبه غلامی و زهرا مهری مقابل هم به میدان رفتند که در نهایت تیم کردستانی‌ها توانستند اقتدار خود را به حریف تهرانی خود دیکته کنند.

در این بازی دختران سنندجی در سه کوارتر ابتدایی مسابقه با نتایج ۹ بر صفر، ۱۰ بر چهار و ۱۳ بر چهار به برتری رسیدند و تنها تهرانی‌ها در کوارتر چهارم بازی ۹ بر چهار پیروز شدند.

در مجموع چهار وقت معمول این بازی تیم کردستان با اختلاف ۱۹ امتیاز و با نتیجه ۳۶ بر ۱۷ برابر تیم تهران به برتری رسید.

به گفته مسئولان برگزاری این رقابت‌ها بعد از رقابت‌های دور سوم تیم‌های اول تا سوم هر گروه در سه گروه مجزا برای کسب عناوین اول تا نهم باید رقابت کنند.

المپیاد ورزشی دختران دانشجوی سمای سراسر کشور از روز جمعه ۲۳ مرداد در همدان آغاز شده و روز ۲۶ مرداد با اعلام تیم‌ها و نفرات برتر به کار خود پایان خواهد داد.

منبع:آنا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.