تاریخ: 2015-08-16 شناسه خبر: 7374

دلیل انصراف تیم تنیس خاکی بانوان قزوین از مسابقات کشوری

تنیس بانوان

امیرحسین ملکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاری در قزوین با بیان اینکه تیم تنیس بانوان استان قزوین به دلیل نداشتن زمین تنیس برای تمرین از مسابقات کشوری انصراف داد، اظهار کرد: در این استان قزوین چهار زمین تنیس در اختیار هیئت تنیس خاکی استان قزوین قرار دارد.

 

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ امیرحسین ملکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاری در قزوین با بیان اینکه تیم تنیس بانوان استان قزوین به دلیل نداشتن زمین تنیس برای تمرین از مسابقات کشوری انصراف داد، اظهار کرد: در این استان قزوین چهار زمین تنیس در اختیار هیئت تنیس خاکی استان قزوین قرار دارد.

این مسئول ورزشی افزود: تنها یک زمین تنیس در استان قزوین در اختیار بانوان تنیسور قرار داشت که در حال حاضر مزایده شده است و به همین دلیل یک‌سال است که تیم تنیس بانوان قزوین فعالیتی ندارد و بنابراین به لیگ دسته دوم سقوط کرد.

دبیر هیئت تنیس خاکی استان قزوین تأکید کرد: در اواخر شهریور ماه سال جاری مسابقات کشوری در رده‌ سنی ۱۲ تا ۱۴ سال و نیز در اواخر مهر ماه مسابقات دیگری در رده‌ سنی ۱۶ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود.

ملکی ادامه داد: آخرین مسابقه کشوری که استان قزوین در تاریخ هفتم تا ۱۵ مرداد ماه سال جاری میزبان آن بود در دو رده سنی زیر ۱۲ و ۱۴ سال برگزار شد.

وی بیان کرد: در این مسابقات که با نام لیگ آینده‌سازان خوانده شد، ۱۴ تیم از استان‌های مختلف حضور داشتند که از چهارشنبه تا جمعه دور گروهی و از شنبه تا پنج‌شنبه دور حذفی این مسابقات برگزار شد.

دبیر هیئت تنیس خاکی استان قزوین بیان کرد: تیم تنیس خاکی استان قزوین از بازیکنان ۱۰ سال خود در این مسابقات استفاده کرد و این بازیکنان توانستند ۱۵۰ امتیاز را به دست آورند و از پنج بازی صورت گرفته سه بازی به سود تیم تنیس استان قزوین پایان گرفت همچنین رسا نجاتیان و مسعود عزیزی توانستند در جایگاه‌های برتر قرار بگیرند.

ملکی ادامه داد: در مسابقات کشوری که به میزبانی استان گرگان در رده سنی بزرگسالان صورت گرفت؛ تنیسورهای قزوینی پوریا آسف‌زاده و هومن سلطانی به ترتیب مقام‌های اول و سوم این مسابقات را کسب کردند.

این مسئول ورزشی با اشاره به هفته دولت عنوان کرد: به مناسبت هفته دولت در استان قزوین مسابقات استانی تنیس برگزار می‌شود و امید است تنیسورهای این استان با وجود چنین مسابقاتی بتوانند در مسابقات کشوری مقام‌های برتر را کسب کنند.

منبع:فارس

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.