تاریخ: 2015-08-16 شناسه خبر: 7376

معرفی برترین های تیراندازی با کمان جام رصد

تیراندازی با کمان

این مسابقات به میزبانی مراغه با حضور ۷۷ ورزشکار از ۱۳ شهرستان کشور به مدت یک روز در دو رشته کامپوند و ریکرو در دو گروه بانوان و مردان برگزار شد.

 

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  این مسابقات به میزبانی مراغه با حضور ۷۷ ورزشکار از ۱۳ شهرستان کشور به مدت یک روز در دو رشته کامپوند و ریکرو در دو گروه بانوان و مردان برگزار شد.

در مسابقات تیمی ریکرو تیم مراغه، اصفهان و گلستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته کامپوند نیز تیم‌های اصفهان، روشن کار آبیک قزوین و هیات تیراندازی با کمان آبیک قزوین مقام‌های اول تا سوم را بدست آوردند.

در مسابقات انفرادی رشته ریکرو گروه مردان، بهرام تیمورزاده از مراغه مقام اول، علی هاشمی امامی از قزوین مقام دوم و محمود محمودوند نیز از مراغه مقام سوم و در گروه بانوان نیز عاطفه صابری از بافق یزد، الهه رستاد و آزاده دماوندی هر دو از بندر گز به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته کامپوند مردان نیز مقام اول به جبرئیل عبادی از قزوین، مقام دوم به مهرداد فلاح از اصفهان و مقام سوم به آرش ملاحسینی از قزوین رسید.

در این دوره از مسابقات، ۵۵ ورزشکار مرد و ۲۲ ورزشکار زن به صورت حذفی (انفرادی) و تیمی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر با هم رقابت کردند.

در این مسابقات، شرکت کنندگانی از شهرستان‌های مراغه، گلستان، ارومیه، میاندوآب، اصفهان، بروجرد، همدان، قزوین، تاکستان، کرج و یزدحضور داشتند.

مسابقات تیراندازی با کمان جام رصد مراغه، تنها مسابقه در کشور بوده که به صورت متوالی برگزار می شود.

منبع:هدانا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.