تاریخ: 2015-08-16 شناسه خبر: 7378

فوتبال بانوان گلستان نیازمند توجه بیشتر

فوتبال بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مریم باقری روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگاری اظهار کرد: اکنون توجه به رده های سنی پایه در فوتبال و فوتسال بانوان گلستان کمتر مورد توجه است که برای پیشرفت این روند باید تغییر کند.
وی ابراز داشت: بیشتر بازیکنان فوتبال بانوان گلستان در رده سنی بزرگسالان قرار دارند و برای تقویت تیم در سال های آینده باید به شناسایی و پرورش استعدادها در رده های سنی پایه توجه کرد.
وی به راه اندازی آکادمی فوتبال بانوان استان اشاره کرد و گفت: راه اندازی این مرکز تخصصی استعدادیابی یکی از روش های سودمند و بسیار مفید برای شناسایی دختران مستعد فوتبال گلستان است.
سرمربی تیم فوتسال بانوان بهار گرگان افزود: فعالیت در رده های سنی پایه زمان بَر و با سوددهی طولانی مدت است که نباید انتظار داشت در زمانی کوتاه به اهداف مورد نظر رسید.
باقری همچنین به فعالیت تیم فوتسال بهار گرگان اشاره کرد و گفت: در رقابت های فصل گذشته موفق به صعود از مرحله اول لیگ دسته سوم کشور شدیم اما به دلیل نبود منابع کافی لازم از حضور در مرحله نهایی و پلی آف انصراف دادیم و مجبوریم برای فصل جدید باز هم در مرحله اول لیگ دسته سوم کشور شرکت کنیم.
سرمربی تیم فوتسال بانوان بهار با تقدیر از حمایت های هیات فوتبال استان گلستان افزود: مرحله اول رقابت های فصل گذشته به صورت متمرکز و به میزبانی گرگان برگزار شد و در پایان این مرحله موفق شدیم با بهره مندی از امتیاز میزبانی راهی مرحله نهایی شویم.
باقری ادامه داد: هیات فوتبال گلستان با در اختیار قرار دادن محل برگزاری مسابقه و اسکان بار بزرگی را از دوش تیم برداشت اما برای تامین دیگر هزینه های میزبانی این رقابت ها مجبور به دریافت وجه از بازیکنان تیم شدیم.
سرمربی تیم فوتسال بانوان بهار گرگان گفت: رایزنی و نامه نگاری های فراوانی برای تامین بخشی از هزینه های این میزبانی و حضور در مرحله پلی آف با شورای شهر گرگان انجام دادیم اما در نهایت موفق نشده و مجبور به انصراف از حضور در مرحله پلی آف شدیم.
وی به شرایط فنی تیمش اشاره کرد و گفت: همه بازیکنان تیم بهار گرگان کمتر از ۱۸ سال دارند و در صورت حمایت و توجه بیشتر می توانند مراحل پیشرفت و ترقی در فوتبال کشور را طی کنند.
باقری بیان کرد: در زمان حاضر رقیه صومعه یکی از بازیکنان نونهال تیم بهار گرگان به همراه دیگر ملی پوشان در اردوی تیم ملی زیر ۱۴ سال کشور حضور دارد که امیدواریم شاهد درخشش این بازیکن و قرار گرفتن وی در فهرست نهایی تیم ملی باشیم.

منبع:ایرنا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.