تاریخ: 2015-06-24 شناسه خبر: 755

زن جوان قربانی خشم همسرش شد

به گزارش ورزش بانوان،ساعت 21 و 20 دقیقه 30 خرداد امسال مردی هراسان و آشفته وارد کلانتری عسلویه شد و از مرگ همسرش خبر داد. او به ماموران گفت: 30 دقیقه قبل به پارک نزدیک خانه مان در محله نخل تقی رفتم، اما وقتی به خانه بازگشتم با جسد همسرم در حالی که با روسری خفه شده بود، روبه رو شدم.

ماموران پس از شنیدن اظهارات این مرد، به خانه وی اعزام و با جسد زن 34 ساله به نام اعظم روبه رو شدند.

با گزارش وقوع این جنایت به بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرا، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

رسیدگی به این پرونده در دستورکار ماموران جنایی پلیس آگاهی عسلویه قرار گرفت. کارآگاهان در بررسی محل هیچ آثاری از ورود به زور به داخل خانه مشاهده نکردند.

همچنین از محل جنایت سرقتی نشده بود. ماموران که با قاتلی آشنا روبه رو بودند تحقیقات را روی نزدیکان زن جوان متمرکز کردند. در این مرحله از تحقیقات ماموران به شوهر مقتول ظنین شده و به بازجویی از او پرداختند که وی مدعی شد از مرگ همسرش خبر ندارد و شب حادثه زمانی که از پارک به خانه بازگشته با جسد او روبه رو شده است.

منبع: جام جم آنلاین

از سوی دیگر تحقیقات محلی نشان می داد، این زوج با یکدیگر اختلاف شدیدی داشته اند. همین سرنخ کافی بود تا ماموران مطمئن شوند شوهر مقتول در این جنایت نقش دارد. زمانی که ماموران برای دستگیری متهم وارد عمل شدند، مشخص شد او خانه اش را ترک کرده و قصد خروج از شهر را دارد. در این مرحله عامل جنایت تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دستگیر شد.

متهم با انتقال به پلیس آگاهی عسلویه در بازجویی همچنان گفته های قبلی خود را تکرار و ادعا می کرد در مرگ همسرش نقشی ندارد، اما در ادامه تحقیقات روز گذشته به قتل اعترف کرد.

پرویز 37 ساله به ماموران گفت: مدتی بود بر سر مسائل مختلف میان من و همسرم اختلاف هایی به وجود آمده بود. با افزایش این اختلاف ها، درگیری هایمان ادامه داشت تا این که شب حادثه من و اعظم دوباره با هم دعوا کردیم و با شدت گرفتن درگیری مان، عصبانی شدم و با دستانم گلویش را گرفته و خفه اش کردم.

وی یادآور شد: بعد از مرگ همسرم از کاری که کرده بودم پشیمان شدم.

نمی دانستم باید چه کاری انجام دهم. خواستم فرار کنم که نتوانستم. همان موقع فکری به ذهنم رسید. برای رد گم کردن روسری همسرم را دور گردنش پیچیدم و سراسیمه به کلانتری محله رفتم. فکر نمی کردم ماجرا لو برود و دستگیر شوم. زمانی که متوجه شدم پلیس به من شک کرده، خواستم فرار کنم که دستگیر شدم.

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه در این باره به جام جم گفت: با اعتراف متهم به قتل همسرش، برای او قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

سرهنگ خدابخش نیکنام با هشدار به خانواده ها از آنها خواست مهارت های کنترل خشم را آموزش ببینند و در اوج عصبانیت دست به اقدام نابجا نزنند. اگر زوجین اختلاف هایی با هم پیدا کرده اند سعی کنند اختلاف هایشان را با گفت وگو حل کنند و با هم درگیر نشوند. اگر دامنه درگیری و اختلاف هایشان بالاست، به مراکز مشاوره انتظامی یا مراکز مشاوره دیگر مراجعه کنند و از مشاوران خانواده کمک بگیرند.
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.