تاریخ: 2015-06-24 شناسه خبر: 759

متهم به قتل، سکوت 27 روزه‌اش را شکست

به گزارش ورزش بانوان، در این جنایت که پیش از ظهر ششم خرداد امسال که در یکی از محله های شهرستان قروه رخ داد، مردی به نام جمشید که مبتلا به بیماری ام اس بود با ضربات چاقو از پای درآمد و همسرش بشدت زخمی شد. جسد جمشید به پزشکی قانونی و همسر زخمی اش به بیمارستان انتقال یافت. تحقیقات پلیس از همسایه ها نشان داد آنها مرد جوانی را که با مقتول دوست بوده، هنگام فرار از محل جنایت مشاهده کرده اند. با گذشت پنج روز از وقوع حادثه، ماموران به تحقیق از سودابه پرداختند که معلوم شد متهم، مرد جوانی است که دوست شوهرش بوده و هنوز نمی داند آن مرد به چه انگیزه ای مرتکب این قتل شده است.

با ثبت اظهارات این زن، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و ماموران مشخصات و تصویر متهم را در اختیار گشت های انتظامی شهرستان قروه و دیگر شهرهای کشور قرار دادند. جستجوها همچنان ادامه داشت تا این که روز چهارشنبه گذشته و با گذشت بیست و یک روز از این جنایت، متهم به قتل زمانی که همه راه های فرار را بر روی خود بسته دید، با حضور در اداره پلیس تسلیم شد.

بنابراین تحقیقات از متهم آغاز شد، اما در رابطه با این جنایت سکوت کرد و گفت: من با مقتول دوست بودم و به خانه شان رفت و آمد داشتم، اما او را نکشته ام و همسرش را زخمی نکردم. زمانی که شنیدم نام من به عنوان قاتل سر زبان ها افتاده و پلیس در تعقیبم است، ترسیدم و فرار کردم، اما دیگر از این فرار خسته شدم، تصمیم گرفتم خودم را تسیلم کنم. بعد از 21 روز فرار تسلیم شدم تا بگویم من کسی را نکشته ام.

باتوجه به دلایل پرونده و اظهارات شهود، ماموران به بازجویی از متهم ادامه دادند تا این که او عصر روز گذشته به ارتکاب این جنایت اعتراف کرد و گفت: قصد کشتن این زوج را داشتم اما سودابه جان سالم به در برد و راز قتل فاش شد.

منبع :جام جم آنلاین

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.