تاریخ: 2015-06-24 شناسه خبر: 761

مگر می‌شود تيمی در 15 بازی داور و بازيكنان حريف را بخرد؟


بانک ورزش – سرمربي سابق تيم فوتبال مس كرمان، بعد از ناكامي در صعود به ليگ برتر، به هيچ تماسي پاسخ نمي‌دهد. اين يكي از معدود سال‌هايي است كه تيم اكبرميثاقيان به ليگ برتر صعود نمي‌كند و اين موضوع قطعا براي او گران تمام شده است.

به همين خاطر بعد از اينكه كمي اوضاع روحي او رو به راه مي‌شود،‌ با ميثاقيان تماس مي‌گيريم و او در پاسخ به خبرنگار بانک ورزش درباره اينكه بعد از باخت به استقلال خوزستان در پلي‌آف شرايط برايش چطور گذشته، مي‌گويد: «اين فصل براي ما خيلي بد تمام شد. مدام حواشي و تنش داشتيم. مدام تحت فشار بوديم و در نهايت هم موفق نشديم صعود كنيم. همه اين حواشي و تنش‌ها و صعود نكردن ما به هم ارتباط داشت. همين حاشيه ها مانع از صعود ما شد.»

او با تأكيد به اينكه براي نخستين بار چنين اتفاقاتي را تجربه مي‌كند، در اين رابطه توضيح مي‌دهد: «براي اولين بار بود چنين اتفاقاتي را تجربه مي‌كردم. هم حواشي طول فصل و هم اتفاقات بازي آخر! همه اين‌ها خيلي من را ناراحت مي‌كند. واقعا هم ناراحت كننده است كه من در مشهد در خانه خودم نشسته ام و هر روز بايد بابت اتهام‌هايي كه به تيم مس وارد كردند، به مردم پاسخ بدهم.»

ميثاقيان به اتهاماتي كه به تيم فوتبال مس وارد شده بود، اشاره مي‌كند و در اين رابطه به خبرنگار بانک ورزش مي‌گويد: «سوال من اين است كه مگر مي‌شود تيمي در 14،15 بازي داور و بازيكنان حريف را بخرد؟ به خدا اين حرف‌ها زشت است! به هرحال من معتقدم اگر تخلفي صورت گرفته، صد در صد بايد افرادي كه خطا كرده‌اند مشخص شوند. چه ما و چه آن‌ها.»

او شرايط اين روزهاي خود را اين‌طور شرح مي دهد: «قرارداد من با باشگاه مس تمام شده و هيچ جلسه اي با مسوولان اين باشگاه نداشته‌ايم، اما احتمالا تا چند روز ديگر درباره تيم آينده ام تصميم مي‌گيرم.»
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.