تاریخ: 2015-06-24 شناسه خبر: 766

ناراحت ترین آدم دنیا هستم

بانک ورزش – حميد يوسفي/  تبریز شهر طرفدران و عاشقان فوتبال است. مردمی که فوتبال را می فهمند و همیشه با معرفت مهربانی قدردان بازیکنانی بودند که برایشان زحمت کشیده اند و عرق ریخته اند. با مرور بازیهای تراکتورسازی در چند فصل اخیر بی شک باید حبیب گردانی بازیکن بومی تبریز را از ستاره های تراکتور بنامیم. بازیکنی که تعصب و غیرت او برای تی تی ها مثال زدنی بوده است. اما در این میان عده معدودی از هواداران به پشتوانه اظهار نظر عده ای از مسوولین تیم نسبت به این مدافع قرمز پوش کم لطفی هایی را روا داشته اند. کم لطفی هایی که حبیب را دلشکسته کرده است. خبرنگار بانک ورزش در همین رابطه پای صحبت های وی نشسته است. صحبت هایی که در قسمت هایی از مصاحبه تبدیل به بغضی می شد که ریشه در بی مهری ها داشت.

حبیب گردانی در مورد اتفاقات گذشته و همچنین وضعیت فعلی خود گفت: حدود 3 هفته است که تمرینات خودم را زیر نظر مربی اختصاصی شروع کرده ام تا آمادگی خود را حفظ کنم. هر چند روحیه خوبی بابت اتفاقاتی که برایم رقم خورد ندارم و این روزها ناراحت ترین آدم دنیا هستم. متاسفانه بعضی از اشخاص مجموعه اتفاقاتی را رقم زدند که من را روبروی هواداران قرار دهند. هواداری که 3 سال با تمام عشقم به آنها برایشان بازی کردم. برای تیم شهرم و پیراهن این تیم جانم را کف دستم گذاشتم و البته به این موضوع افتخار می کنم. پشت سر گفته اند که من برای بازی نکردن تمارض کرده ام. آخر چطور می شود من دست به چنین اقدامی بزنم. مگر می شود حبیب گردانی که سالها در آرزوی بازی در این پیراهن بود چنین کاری بکند؟ خدا وکیلی این صحبت ها منطقی است؟ چطور ممکن است که در مقطعی که در کورس رقابت برای پیراهن تیم ملی بودم، آنوقت بیایم پایم را بگیرم و ادای مصدومیت را در بیاورم؟

مدافع پرشورها در ادامه گفت: در آن مقطع که این صحبت ها مطرح شد، تمام مدارک پزشکی ام را به باشگاه ارائه کردم که همچنان موجود است. ولی نمی دانم این موضوع را چطور به آقای اولیویرا منتقل کردند که این اتفاقات برای من رقم خورد. من برای اولیویرا احترام خاصی قائلم و همیشه او را قبول داشته ام. اگر ایشان من را نخواهد باز هم برای او و نظرش احترام قائل هستم. زیرا سلیقه فنی مربی در همه جا باید اعمال شود. این را قبول دارم، اما اینکه بعضی ها بگویند حبیب گردانی برای تراکتور بازی درآورده برایم سنگین و غیر قابل هضم است. من در این شهر زندگی می کنم و آبرو دارم.

بازیکن تبریزی تراکتور افزود: آیا این درست است که در این مدت هیچ تماسی با من نگیرند؟ مگر من بازیکن تراکتور نیستم؟ من با این تیم قرارداد دارم. مطمئن باشید تا هر زمان که بخواهند با عشق و علاقه در تراکتور بازی می کنم. هیچوقت هم برای تیم شهرم کلاس نگذاشته ام. یک بار از من نشنیده اید که حرف از پیشنهادات تیم های دیگر بزنم و بازار گرمی کنم. و همیشه گفته ام این بازیکن بومی است که حاضر می شود با مبالغی بسیار پایین تر برای تراکتور بازی کند. زیرا برای بازی در تراکتور باید به چیزهایی بیشتر از مادیات فکر کرد. واقعا چرا باید با بازیکنی چون من و یا مهدی کیانی که 6 سال برای این تیم زحمت کشید چنین رفتاری شود؟

ولی شما بگویید تکلیف من چیست؟ مگر من بازیکن مجرد و کم سن و سالی هستم که مرا تا به امروز بلاتکلیف گذاشته اند؟ من 2 دختر دارم که باید برای ثبت نام یکی از آنها زودتر تکلیف خود را بدانم. از همین جا به هوادران تراکتور می گویم که به جان دخترم قسم می خورم که همیشه به این پیراهن و شهرم عشق ورزیده ام و افتخار کردم. اما این را بدانید که اگر آقایان من را نخواهند تقصیری بر گردن من نیست. من هم زندگی و خانواده دارم و مثل همه برای آن تلاش می کنم. خاک پای هوادران بوده ام و هیچگاه فراموش نمی کنم که از تراکتور به تیم ملی راه پیدا کردم. هوادران اصیل و واقعی تراکتور هم بدانند که همیشه دست بوس محبت های آنها هستم و خواهم بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.