تاریخ: 2015-06-24 شناسه خبر: 767

هنوز با کریم باقری تماسی گرفته نشده

بانک ورزش – سرمربی تیم پرسپولیس گفت: برای صادقیان در تیم جدیدش آرزوی موفقیت می کنم.

برانکو ایوانکوویچ در خصوص جلسه ای که امروز در باشگاه برگزار کرد اظهار داشت: جلسات امروز یکی از جلسات متداولی بود که داشتیم و خواهیم داشت. باید درباره مسائل روزمره نشسته و تمام مسائل را مورد آنالیز قرار دهیم. طبیعی است از همه مسائل مهمتر تشکیل تیم است.

او درباره مذاکره با نوری، سیدجلال حسینی و وحید طالب لو  گفت: قرار است درباره بازیکنانی که می خواهیم به خدمت بگیریم یا بناست درباره آنها صحبت شود جلسه داشته باشیم. طبیعتا فقط جلسه امروز نبود بلکه قرار است این جلسات همچنان برجا باشد چون میل ما بر این است هر چه بهتر و سریعتر تیم را تشکیل داده و حضور بهتری در تمرینات داشته باشیم. همانطور که می دانید بعضی از بازیکنان سابق ما قراردادشان تمام شده و باشگاه در حال مذاکره با آنهاست. امیدوارم مذاکرات باشگاه همگی با موفقیت توام شود و با این بازیکنان قرارداد امضا کنیم.

او ادامه داد: من بارها و بارها در روزنامه ها دیده ام که اسامی زیادی ذکر شده اند. البته بسیاری از بازیکنان ذکر شده بازیکنان بسیار عالی هستند ولی تمام اینها در چارچوب و اختیارات باشگاه است. باشگاه حالت کارفرما را دارد و وقتی بخواهد قراردادی امضا کند باید رضایت طرفین یعنی هم باشگاه و هم بازیکن در میان باشد. در آینده درباره تمام این بازیکنان صحبت خواهیم کرد. هر بازیکنی صاحب افکار و نظرات و طرح های خودش است. تکرار می کنم هدف نهایی ما این است هر چه سریعتر، بهتر و پاکیزه تر تیمی را جمع کنیم که این تیم برای آغاز لیگ آماده شود. من این قول را ازهیات مدیره دریافت کردم که این مذاکرات در حال نهایی شدن است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص مذاکره با بازیکنان عنوان کرد: مذاکرات در حال انجام است ولی هنوز تمام نشده است. با همه بازیکنان از 30 خرداد با هم تمرین را شروع کردیم ولی نمی توانیم واقعیات را از نظر دور کنیم.

برانکو درباره اینکه تمرینات تیم با 9 بازیکن دنبال می شود اذعان داشت: ای کاش می شد همه بازیکنان الان آماده بودند، در کنار هم جمع می شدند و تمرین می کردند. باید همگی امیدوارم باشیم در حداقل زمان ممکن تمام مشکلات حل شود. حالا دقیقا این اتفاق در چه روز و چه تاریخی می شود نمی دانم. فقط قلبا همه ما امیدواریم هر چه سریعتر مشکلات حل شود.

او درباره وضعیت کریم باقری خاطرنشان کرد: هنوز با کریم باقری تماس گرفته نشده است. وی قرار است فردا با رییس باشگاه جلسه داشته باشد. باقری یکی از همکاران بسیار مهم من هستند و امیدوارم در تیم بمانند. در قراردادم متعهد شدم و خودم خواستم دو دستیار ایرانی به کادر من اضافه شوند. کمیته فنی هم که وابسته به هیات مدیره است مقرر کرده قنبرپور یکی از دستیاران من باشد.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره ادینیو تصریح کرد: آمار او گویای کیفیت است. ایشان بازیکنی است که هر باشگاهی می خواهد روی او دست بگذارد و فکر می کنم به اندازه کافی درباره اش صحبت کرده ام. اجازه بدهید مساله قرارداد را به عنوان یکی از رازهای باشگاه بدانم. ایشان استعداد فوق العاده ای است.

برانکو درباره پیام صادقیان و اینکه آیا او به پرسپولیس برمی گردد یا نه گفت: برای صادقیان در تیم جدیدش آرزوی موفقیت می کنم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.