تاریخ: 2015-08-23 شناسه خبر: 8145

برای کرایه استخر مبالغ هنگفتی پرداخت می کردم

الهام اصغریبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ الهام اصغری, رکورددار شنای آبهای آزاد ایران بعد از ثبت آخرین رکوردش نشست خبری تشکیل داد و درخصوص برنامه هایش صحبت کرد.

وی گفت: 16 مردادماه سال 94 مسافت 24 کیلومتر را در 13 ساعت و 45 دقیقه شنا کردم. در این رکوردشکنی عرض استخر 17 متری شهید کاظمی را 1412 بار شنا کردم.

اصغری افزود: از فروردین ماه امسال به دنبال استخری برای ثبت رکورد بودم که متاسفانه هماهنگ نشد و در زمانی که از پیدا کردن اسپانسر قطع امید کرده بودم برحسب اتفاق آقای هادی ساعی را دیدم و ایشان متوجه مشکلم شد و استخر شهید کاظمی را برای ثبت رکورد انتخاب کردم.

رکورددار شنای آبهای آزاد ایران با اشاره به حامیان مالی خود گفت: خانم شهریان و آقای مجدآرا رئیس فدراسیون همگانی هماهنگی های لازم را برای ثبت رکوردم انجام دادند و تمام هدفم این است که این رکورد را در کتاب گینس ثبت کنم.

وی از توجه کشورهای دیگر به پوشش اسلامی وی خبر داد و اظهار داشت: پوشش اسلامی من مورد توجه کشورهای عربی قرار گرفت تا از این پوشش در مسابقات شان الگوبرداری کنند.

اصغری افزود: بسیاری از کشورهای عربی به من پیشنهاد دادند تا زیر پرچم کشورشان شنا کرده و رکورد را به اسم کشورشان ثبت کنم, اما من به دلیل عرقی که به کشورم دارم این پیشنهاد را قبول نکردم و دوست دارم برای پرچم کشورم افتخارآفرینی کنم.

وی در پاسخ به این سوال که چه خواسته ای از مسئولان دارید؟ گفت: شعار تمام ورزشکاران حرفه ای ایران این است که نباید به فوتبال و والیبال اهمیت زیادی بدهید. من واقعا ناراحت بودم چون نه حامی مالی و نه استخری که بتوانم در آن شنا کنم. باید رقم میلیونی برای اجاره استخر می دادم که خیلی سخت بود. من وارد مسائل حاشیه ای نمی شوم ولی ورزشکاران دوست دارند به آنها توجه بیشتری شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.