تاریخ: 2015-08-24 شناسه خبر: 8210

هر پنج طلای روز نخست به ایران رسید

تکواندوبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ دومین دوره مسابقات تکواندو نونهالان جهان، از روز (یکشنبه) با حضور 465 تکواندوکار از 59 کشور به میزبانی شهر “موجو” کره جنوبی و در سالن “تی 1” این شهر آغاز شده است و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

امروز (یکشنبه) و در نخسین روز این رقابت‌ها، تکواندوکاران اوزان 29-، 33- و 51- کیلوگرم دختران و 65- و 65+ کیلوگرم پسران برروی شیاپ چانگ رفتند که در پایان هر 5 طلای روز نخست به نمایندگان شایسته کشورمان رسید.

فاطمه ابراهیم زاده در وزن 29- کیلوگرم، مهلا مومن زاده در وزن 33- کیلوگرم و مبینا شاکری در وزن 51- کیلوگرم در گروه دختران طلایی شدند و در گروه پسران نیز محمد خانی در وزن 65- کیلوگرم و نیما مهرعلی در وزن 65+ کیلوگرم بر سکوی قهرمانی ایستادند.

فردا (دوشنبه) و در دومین روز این رقابت‌ها، ستاره چابکی، نرگس حسن نیا، امیر ولی پور، محمد رستم نژاد و مجتبی پاسار نمایندگان کشورمان هستند.

هدایت تیم ملی تکواندوی نونهالان دختر کشورمان بر عهده “مهرو کمرانی” بعنوان سرمربی و فاطمه صفر پور (مربی) و ندا رستاد و محبوبه محمدنژاد (کمک مربی) است و “حسینعلی نعیمی” بعنوان سرمربی و وحید ناصری و حسینعلی اسدی (مربی) نیز هدایت تیم پسران را برعهده دارد.

منبع: روزنامه اطلاعات

 

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.