تاریخ: 2015-08-24 شناسه خبر: 8221

مسابقات سافت‌بال قهرمانی در گلستان

مسابقات سافت‌بال

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سیده مهسا حسینی نایب‌رئیس بانوان انجمن بیس‌بال و سافت‌بال اظهار داشت: پس از دو سال که مسابقات سافت‌بال قهرمانی کشور برگزار نشده بود، این رقابت‌ها را شهریور با حمایت انجمن و فدراسیون انجمن‌های ورزشی از تاریخ 9 تا 13 شهریور در استان گلستان با حضور هشت تیم، البرز، قم، اصفهان، بوشهر، خراسان رضوی، چهارمحال‌وبختیاری و دو تیم از تهران به صورت قطعی برگزار می‌کنیم.

وی با بیان اینکه همزمان با این مسابقات کلینیک داوری برگزار می‌شود، تصریح کرد: داوران شب مسابقات در کارگاه‌ها شرکت کرده و موارد روز داوری را بررسی می‌کنند تا سبب عملکر بهبود داوران در مسابقات شود.

نایب رئیس انجمن بیس‌بال و سافت‌بال ایران ادامه داد: در کنار کلینیک داوری یک دوره بازآموزی مربی گری نیز برگزار می کنیم.

حسینی با تاکید بر اینکه هشت استان فعال در رشته سافت بال در کشور داریم، اضافه کرد: برخی از استان‌های ما به دلیل کمبود امکانات این رشته را کنار گذاشته‌اند، ما باید صبر کنیم تجهیزات وارد کشور شده تا بتوانیم آنها را در اختیار استان‌ها قرار دهیم.

وی عنوان کرد: در ترخیص تجهیزات سافت‌بال از گمرک با مشکلات بسیاری مواجه هستیم و در صورتی که بتوانیم این مشکلات را برطرف کنیم می‌توانیم کمک بسیار بیشتری به توسعه این رشته‌ها در کشور انجام دهیم.

نایب رئیس انجمن بیس‌بال و سافت‌بال گفت: یکی از اهدافی که قرار است مسابقات سافت‌بال قهرمانی کشور در استان گلستان برگزار شود، این است که به طور مجدد این استان را در این رشته فعال کنیم، با وجود اینکه خود استان گلستان در این مسابقات شرکت ندارد.

منبع:تسنيم نيوز

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.