تاریخ: 2015-08-25 شناسه خبر: 8324

مسابقات تیراندازی با کمان معلولین جهان

مسابقات تیراندازی با کمان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در پایان رقابت های روز اول مسابقات تیراندازی با کمان معلولین جهان که در آلمان در حال برگزاری است، مجید کاکوش در مرحله مقدماتی رشته کامپوند به مصاف حریفان رفت که با کسب عنوان ششم از میان 27 کماندار شرکت کننده به مرحله بعد صعود کرد. وی فردا استراحت دارد و چهارشنبه در مرحله حذفی به رقابت خواهد پرداخت.

هادی نوری، دیگر نماینده کشورمان نیز در مسابقات نوبت بعدازظهر رشته کامپوند به روی خط رفت و موفق شد با کسب عنوان سیزدهم از میان 75 ورزشکار شرکت کننده، به مرحله حذفی صعود کند. رقابت های وی در این مرحله نیز روز چهارشنبه پیگیری خواهد شد.

در ادامه مسابقات جهانی تیروکمان، فردا در مرحله مقدماتی، کمانداران ایرانی در ریکرو زنان و مردان به مصاف حریفان خواهند رفت و از روز چهارشنبه نیز مسابقات حذفی آغاز خواهد شد.

تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولین کشورمان با ترکیب ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی (ریکرو)، هادی نوری و شهاب ریحانی (کامپوند)، مجید کاکوش کلاس W1 (کامپوند)، راضیه شیرمحمدی، محدثه کهنسال (ریکرو)، سمیه عباسپور و فرزانه عسگری (کامپوند) در این مسابقات شرکت کرده است.

هدایت ملی پوشان بر عهده نیکولاویچ، مصطفی حبیبیان و کلثومه غلامی است و سرپرستی کاروان را نیز مجتبی قربان حسنی بر عهده دارد.

رقابت های تیراندازی با کمان قهرمانی جهان آلمان با امتیاز کسب سهمیه مستقیم بازی های پارالمپیک ریو، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و کشورهای شرکت کننده با بهترین نفرات خود در آن حضور یافته اند.

منبع:فارس

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.