تاریخ: 2015-08-25 شناسه خبر: 8364

ثابت کردیم همپای پسران مدال می‌گیریم

خدابنده

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اکرم خدابنده در گفت‌وگو با خبرنگاري اظهار داشت: در دو سال اخیر در بیشتر مسابقات مانند بازی‌های آسیایی اینچئون دختران ثابت کردند که می‌توانند همپای پسران در میادین بین‌المللی حاضر شوند و به برای ورز ایران مدال‌های رنگارنگ به ارمغان بیاورند. مطمئن باید برای حضور در المپیک نیز تک‌تک ما تا جایی که توان داریم مبارزه می‌کنیم و به امید خدا به هدفمان نیز خواهیم رسید.

وی ادامه داد: به شخصه از رقابت‌های روسیه بیشتر انتظار داشتم اما به هر حال شکست خوردم و بهتر است دیگر این مسابقات را فراموش کنم. برای حضور در رقابت‌های گرندپری ترکیه و منچستر آماده‌ می‌شود و واقعا برای موفقیت در این میدان‌ها امیدوار هستم. اگر دو نشان طلا را در این میدان به دست بیاورم مطمئنا می‌توانم نماینده کشورم در المپیک باشم.

ملی‌پوش وزن 67-کیلوگرم المپیکی تکواندوی بانوان گفت: در تمام مسابقاتی که شرکت کردم به نوعی حریفانم همسطح بوده‌اند و این موضوع امیدواری مرا برای حضور در المپیک بیشتر می‌کند، البته اگر خدایی ناکرده نتوانم در دو مسابقه ترکیه و منچستر موفق باشم، دلسرد نخواهم شد و به فکر رقابت‌های قاره‌ای که فروردین در فیلیپین برگزار می‌شود، خواهم بود.

منبع:تسنيم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.