تاریخ: 2015-08-26 شناسه خبر: 8422

امیرشقاقی باید پاسخگو باشد!/تغییر در کادر فنی

الهه عرببه گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی فوتبال زیر 19 سال ایران پس از کسب نتایج ضعیف در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا به ایران بازگشت.

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال نیز دست به کار شد تا پس از بررسی دلایل شکست های سنگین تیم ملی تغییراتی را در کادر فنی ایجاد کند.

الهه عرب عامری در گفت و گو با سایت ورزش بانوان در این خصوص گفت: اگرچه شرایط تیم ملی ایران در این مسابقات از حریفانش متفاوت بود و بدون بازی تدارکاتی وارد مسابقات شد، و بازی های سختی نیز با حریفان قدرتمندش داشت، ولی انتظار نداشتیم این شکست سنگین را متحمل شود و با گل های زیاد متوقف شود.

وی درخصوص سیستم بازی 6-2-2 ایران در بازی اول مقابل کره جنوبی اظهار داشت: این مساله را پیگیری کردم و متوجه شدیم این امر اشتباه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده است.

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال با اعلام اینکه دلایل شکست های سنگین ایران را بررسی می کنیم و احتمال تغییر کادر فنی وجود دارد، خاطرنشان کرد: هیچ چیز دور از انتظار نیست، اما من فعلا چیزی نمی توانم بگویم تا کمیته فنی فیلم بازی ها را بررسی کند. سرمربی تیم ملی نیز باید پاسخگو باشد و درخصوص شکست های سنگین تیم ملی توضیح دهد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.