تاریخ: 2015-06-24 شناسه خبر: 853

استقلال در لیگ برتر 3 تیمه می شود !

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ به نقل از تسنیم، مسئولان شرکت فولاد با مسئولان استقلال اهواز برای واگذاری امتیاز باشگاه فولاد نوین در تهران به توافق نهایی رسیدند.

  روز دوشنبه مسئولان باشگاه فولاد نوین با مسئولان باشگاه استقلال اهواز نشستی را در اهواز در خصوص واگذاری امتیاز باشگاه فولاد نوین برگزار کرده و به توافقاتی هم رسیدند. روز گذشته هم در نشستی که جهانداری، مدیر عامل باشگاه استقلال اهواز، با مسئولان شرکت فولاد در تهران داشت این توافق نهایی شد و قرار است پس از تدوین قرارداد توسط بخش حقوقی شرکت فولاد روز شنبه آینده به امضای طرفین برسد و رسماً امتیاز باشگاه فولاد نوین به باشگاه استقلال اهواز منتقل شود.

مبلغ این توافق ۱۰ میلیارد تومان است که قرار است بخشی از آن در ازای واگذاری امتیاز باشگاه استقلال اهواز کسر شود و باقی مانده نیز در سه قسط توسط مسئولان باشگاه استقلال اهواز پرداخت شود.

ارسطو جهانداری مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز، با تایید این خبر به خبرنگار تسنیم گفت: توافق نهایی با مسئولان شرکت فولاد در تهران صورت گرفت و تا روز شنبه قرارداد تنظیم و به امضای طرفین خواهد رسید. در نشستی که روز گذشته با مسئولان شرکت فولاد داشتیم آنها مدارک مالکیت و اساسنامه باشگاه استقلال اهواز را هم از ما گرفتند.

با توجه به حضور تیمهای استقلال تهران و خوزستان با آمدن تیم استقلال اهواز استقلالیها 3 تیمه می شوند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.