تاریخ: 2015-06-24 شناسه خبر: 871

دختران جوان ایران حریف تایوان نشدند

 به گزارش ورزش بانوان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، مسابقات مرحله گروهی مسابقات اوپن چین با انجام دور دوم رقابت‌ها پیگیری شد و نمایندگان کشورمان در هر دو بخش دختران و پسران مقابل تیم‌های اول تایوان بشکست خوردند.

مسابقات اوپن چین که از صبح امروز در شهر تایکانگ این کشور آغاز شده بود با انجام دور دوم رقابت های گروهی پیگیری شد.

در رقابت‌های جوانان پسر از ساعت 14 به وقت محلی متین حیدری و آرمان حاجیعی مقابل تایوان الف به میدان رفتند که در این دیدار نمایندگان کشورمان با نتیجه سه بر صفر نتیجه را به این حریف قدرتمند واگذار کردند.

تیم جوانان پسر ایران که در نخستین دیدار خود توانسته بود تیم پاکستان را 3 بر صفر شکست دهد در آخرین دیدار مرحله گروهی مقابل نمایندگان کشور میزبان به میدان می‌رود.

در بخش دختران نیز جوانان ملی پوش ایران در دومین مسابقه خود مقابل تیم اول چین تایپه به میدان رفتند که پینگ پنگ بازان دختر ایرانی با نتیجه 3 بر صفر نتیجه این بازی را واگذار کردند.

تیم دختران ایران متشکل از فاطمه جمالی فر و مهشید اشتری در دیدارهای دور اول مرحله گروهی بازی را با نتیجه مشابه 3 بر صفر به تیم میزبان واگذار کردند. ملی پوشان دختر ایران باید در آخرین دیدار مرحله گروهی مقابل تیم سوم تایوان به میدان بروند.

تیم نوجوانان پسر ایران که با ترکیب رادین خیام و علیرضا بابادی وند در مسابقات اوپن چین حاضر است بعد از شکست 3 بر صفر امروز مقابل تیم چین در دور دوم با قرعه استراحت روبروشد. پینگ پنگ بازان کشورمان در این گروه باید در آخرین بازی مقابل تیم دوم سنگاپور بازی کنند.

رادین خیام و علیرضا بابادی وند بازیکنان رده نونهالان کشور هستند که برای کسب تجربه بیشتر در این مسابقات حاضر شده اند و در رده نوجوانان برای کشورمان به میدان می‌روند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.