تاریخ: 2015-08-29 شناسه خبر: 8745

نخستین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان

بدمینتونبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان رده سنی بزرگسالان یادواره “شهیده طاهره هاشمی انجیلی” روزهای دهم لغایت دوازدهم شهریورماه جاری در استان مازندران برگزار می شود. در این پیکارها بدمینتون بازان از 13 استان کشور در دو قسمت یک نفره و دونفره برابر هم پیکار خواهند کرد.

گفتنی است؛ فدراسیون بدمینتون با توجه به برگزاری مسابقات بدمینتون قهرمانی خردسالان کشور که روزهای دهم تا دوازدهم مردادماه در شهرستان بیرجند برگزار شد، از 37 بازیکن از 16 استان جهت حضور در اولین مرحله اردوی استعداد سنجی دعوت به عمل آوردند.

بدمینتون بازان خردسال دعوت شده به این اردو در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان زیر نظر مربیان مربوطه قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است؛ در این اردو شناسایی کامل عملکرد بازیکنان توسط کمیته استعدادیابی، اجرای استعدادسنجی فیزیولوژیکی و آمادگی حرکتی بازیکنان پایگاه قهرمانی استان، تست های سیمو، پرتاب توپ مدیسنبال 3 کیلو گرمی، دراز و نشست یک دقیقه انعطاف تند، اجرا و ارزیابی مهارتی استعدادهای بدمینتون در شش مرحله تمرین زمان بندی شده و ارائه تمرینات جهت مربیان و استعدادهای مرود نظر دستور کار این اردو است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.