تاریخ: 2015-06-24 شناسه خبر: 880

تجليل سايت فيفا از تيم ملي فوتبال زنان ژاپن


به گزارش سایت ورزش بانوان، سايت فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) در گزارشي به تجليل از بازي درخشان و دفاع هماهنگ تيم ملي فوتبال ژاپن در بازي با تيم ملي فوتبال زنان هلند در چارچوب جام جهاني 2015 كانادا پرداخت كه با نتيجه 2 بر 1 به نفع چشم بادامي ها به پايان رسيد.

سايت فيفا در گزارش خود به تمجيد از بازي حرفه اي و دفاع هماهنگ تيم ملي فوتبال زنان ژاپن پرداخته و نوشته است: ژاپن از ابتداي بازي، كنترل اوضاع را بدست گرفت و مانع از به نتيجه رسيدن ايده هاي تهاجمي هلند با دفاعي هماهنگ و حساب شده شد.

در اين گزارش با اشاره به حملات دقايق اوليه بازي هلند اشاره شده و آمده است كه تيم ملي فوتبال زنان ژاپن توانست بعد از ده دقيقه اول بازي با انسجام تيمي، هماهنگي و پاسكاري هاي موفق بازي را بدست گرفته و با صبر و حوصله در هر نيمه بازي يك گل به ثمر برساند.

سايت فيفا در گزارش خود بازي «آيومي كايهوري» دروازه بان 29 ساله تيم ملي فوتبال زنان ژاپن را تحسين برانگيز و فوق العاده توصيف كرده و نوشته است بازي بي نقص، آمادگي جسماني بالا و عكس العمل هاي به موقع وي چندين بار مانع از فروريختن دروازه تيم ملي كشورش شد.

تيم ملي فوتبال زنان ژاپن در دور بعدي بايد به مصادف تيم ملي فوتبال زنان استراليا برود كه توانست در دور حذفي تيم ملي فوتبال زنان برزيل و يكي از اميدهاي قهرماني در اين دوره از رقابت ها را حذف كند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.