تاریخ: 2015-06-24 شناسه خبر: 884

سرخابی‌ها را به هر بخش خصوصی نمی‌دهیم

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا ؛ اسحاق جهانگیری در حاشیه مراسم تجلیل از مدال‌آوران تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی و همچنین تیم ملی واترپلوی ایران که عصر امروز در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به منابع مالی محدودی که در اختیار داریم تلاش می‌کنیم تا با تمام توان از ورزشکاران و قهرمانان حمایت کنیم.
 
او در ادامه در پاسخ به سوالی در مورد خصوصی‌سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و نحوه واگذاری آنها نیز اظهار کرد: باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال دو باشگاه مهم در ایران محسوب می‌شوند که بیشترین هواداران را نیز در اختیار دارند و شمار زیادی از جوانان طرفداران این دو تیم هستند و سرنوشت پرسپولیس و استقلال برای آنها بسیار مهم است.
 
معاون اول رییس جمهور افزود: ما باید آینده این دو باشگاه را به دست کسانی بسپاریم که به فکر منافع این دو باشگاه پرطرفدار باشند نه این که تنها به سود خود فکر کنند. درست است که خصوصی‌سازی به عنوان یک وظیفه بر عهده دولت است اما این بدین معنا نیست که هر نهاد و ارگان و بخشی را می‌توان به بخش خصوصی واگذار کرد. تمام تلاش ما این است که این دو باشگاه به دست افرادی بیفتد که توانایی و شایستگی اداره آنها را داشته باشند و به همین خاطر ما این دو باشگاه را به افرادی که توانایی اداره آنها را نداشته باشند نمی‌دهیم و تاکید داریم این دو باشگاه باید طوری فعالیت کنند که مورد قبول طرفداران قرار گیرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.