تاریخ: 2015-09-02 شناسه خبر: 9142

حمايت و تقويت رشته هاي پرمدال

مصطفی نکولعل آزاد

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مصطفی نکولعل آزاد در نشست هم اندیشی با مسوولین ورزش آقایان و بانوان شهرستان ری، بر حمایت از مسئولین نمایندگی ورزشی بخش ها، پایگاه های قهرمانی و باشگاه های قهرمان ساز، تاکید کرد و افزود: مسوولان ورزش شهرستان عملکرد 6 ماهه خود را جهت شناسایی ظرفیت های هر بخش ارائه نمایند.
وی با بیان اینکه همکاری جهت اعزام تیم ها به مسابقات امید های آینده ورزش استان تهران مطلوب بوده است اضافه کرد: به رغم کمبودهایی که در شهرستان بود نتیجه خوبی در این مسابقات گرفتیم.
نکولعل آزاد ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی دقیق در شهرستان ری این منطقه بتواند در سال آینده پر رنگ تر از امسال در مسابقات ظاهر شود.
به گفته وی، برای برگزاری مسابقات بین بخشی در رشته های مختلف ورزشی در طول سال برنامه ریزی شده است و بخشی از تیم های شهرستان ری جهت حضور در مسابقات استانی از ورزشکاران برتر این مسابقات انتخاب می گردند.
نکولعل آزاد در پایان از مسوولان بخش ها خواست ارتباطات و همکاری خود را در زمینه های مختلف با اداره ورزش وجوانان شهرری افزایش دهند.
در این نشست هم اندیشی، مسوولین ورزش آقایان و بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان ری، مسوول نظارت بر اماکن ورزشی و مسوولین دفاتر نمایندگی ورزشی در بخش های سطح شهرستان حضور داشتند.

منبع:هدانا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.