تاریخ: 2015-09-02 شناسه خبر: 9215

درگیری درپارک چیتگرمنجربه قتل شد

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ یک رویارویی درپارک منجر به قتل شد.وقوع درگیری منجر به جنایت در پارک چیتگر ساعت ١٩، روز ٢۴ مرداد به کلانتری عوارضی اعلام و با حضور مأموران در محل و بررسی‌های اولیه مشخص شد جوانی ٣٠ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه گردن و به علت خون‌ریزی شدید فوت شده است.

دختری ٢۴ساله به نام الهام که در محل جنایت حضور داشت، عامل ارتکاب قتل را همسرش معرفی و عنوان کرد: «شوهرم با مقتول به نام «حمید» درگیر شد و پس از زدن چاقو به گردن او، با موتورسیکلت هوندا١٢۵ از محل فرار کرد».

الهام پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی، اظهارات مختلف و متناقضی را مطرح اما در آخرین اعترافاتش عنوان کرد: «از چندی پیش با مقتول که همسایه سابق ما بود، ارتباط داشتم. پس از گذشت مدتی، همسرم به من شک کرد و من نیز به همین علت از مقتول درخواست کردم ارتباطش را با من قطع کند اما حمید که چندی پیش با همسرش متارکه کرده بود، اصرار داشت من نیز از همسرم جدا شوم و با او زندگی کنم. روز حادثه با مقتول تماس گرفتم تا برای آخرین بار با او صحبت کنم و از وی بخواهم دیگر با من کاری نداشته باشد. مقتول با خودرو پراید به محل قرار آمد و مرا سوار ماشین کرد و هر دو نفر به پارک چیتگر رفتیم. درحالی‌که داخل ماشین در حال صحبت بودیم، ناگهان همسرم با موتور به ما نزدیک شد و من با دیدن وی از ماشین پیاده شدم. مقتول نیز از ماشین پیاده شد، همسرم با چاقوی همراه خود ضربه‌ای به گردنش زد و از من خواست همراه وی از محل فرار کنم اما من آنجا ماندم و او به‌تنهایی فرار کرد».

کارآگاهان با توجه به شناسایی محل سکونت عامل جنایت در محدوده میدان فلاح، به این محل مراجعه و در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند قاتل ٣٢ساله به نام سعید از محل سکونت خود متواری شده است. مأموران هم‌زمان با آغاز اقدامات پلیسی برای دستگیری سعید با مراجعه به خانواده او و انجام مشاوره از آنها درخواست کردند برای معرفی متهم به پلیس آگاهی همکاری کنند. سرانجام سعید دو روز پیش با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ خود را معرفی و اعتراف کرد مقتول را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.

سعید در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: «روز حادثه سر کار بودم که همسرم با من تماس گرفت و اصرار کرد به خانه بروم اما زمانی‌که به خانه رفتم، او حضور نداشت. به تصور اینکه اتفاقی افتاده چاقویی را از آشپزخانه برداشتم و از خانه بیرون آمدم. همان موقع همسرم مجددا با من تماس گرفت و خواست به پارک چیتگر بروم. زمانی‌که به پارک رسیدم، همسرم را مشاهده کردم که داخل یک خودرو در حال صحبت‌کردن با مقتول بود. پس از نزدیک‌شدن به آنها، همسرم با دیدن من از ماشین پیاده شد و به دنبال او مقتول نیز از ماشین پیاده شد که با او درگیر شدم و با چاقو ضربه‌ای به گردنش زدم که روی زمین افتاد و من از محل فرار کردم».

 سرهنگ آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید این خبر گفت: «با وجود شناسایی عامل اصلی جنایت و اعتراف صریح متهم به ارتکاب قتل عمد، همچنان در این پرونده مواردی برای بررسی صحت اظهارات متهم و همسرش و تکمیل پرونده وجود دارد به همین دلیل، دستور بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده برای متهم اصلی و همسرش صادر شده است تا تحقیقات کاملی از آنها انجام شود».

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.