تاریخ: 2015-09-03 شناسه خبر: 9268

رقابت نابرابری با سایر تیم ها داریم

فوتبال

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سمیه فولادوند، سرمربی تیم فوتبال ازنای لرستان درخصوص شرایط تیمش به سایت ورزش بانوان گفت: ازنای لرستان، نخستین تیمی است که در فوتبال سرمایه گذاری کرده و با مشکلات و سختی های زیاد در رقابت های دسته یک عنوان خوبی را کسب کرد و به لیگ برتر راه یافت.

وی افزود: تیم هایی در مسابقات لیگ برتر شرکت کرده اند که سابقه ۹ دوره حضور در این رقابت ها را دارند و تیم ما به نمایندگی از استان لرستان برای نخستین بار این رقابت ها را تجربه می کند. این تیم به دلیل مشکلات مالی و ساختارهای موجود در استان لرستان شرایط خوبی ندارد و مسئولان استان نیم نگاهی به وضعیت ما نداشتند.

فولادوند اضافه کرد: مگر مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان چه وظیفه ای دارند؟ با تیمی در مسابقات لیگ برتر شرکت کردیم که نوسان زیادی داشت و ۴ بار اسم آن تغییر کرد و هنوز هم وضعیت مان مشخص نیست. به دلیل همین مشکلات تیم را دیر بستیم و برخی ارگان ها قصد دارند در کنار تیم فوتبال ازنای لرستان باشند.

سرمربی تیم فوتبال ازنای لرستان خاطرنشان کرد: از آنجایی که شرایط خوبی نداشتیم نتوانستم ترکیب تیم را آنگونه که می خواهم انتخاب کرده و ببندم. این درحالی است که رقبای ما بازیکنان خوبی را جذب کرده و شرایط نابرابری در لیگ برتر و مقابل حریفانمان داریم. رقبای ما سابقه ۸ و یا ۹ دوره حضور در لیگ را داشته و موقعیت شان تثبیت شده است و ما با توجه به این شرایط تمام تلاش مان را برای کسب نتایج خوب می کنیم. من در این مسابقات درحال معرفی کردن بازیکن هستم.

فولادوند در ادامه مشکلات تیم ازنای لرستان ادامه داد: تنها کادر فنی هستم که به عنوان سرمربی، مربی و سرپرست فعالیت می کنم و تمام کارهای تیم برعهده من است. در بازی فردا نیز باید به مصاف پالایش گاز ایلامی برویم که ۶ دوره در لیگ برتر حضور داشته و در رقابت های سال گذشته نیز عنوان چهارمی را به دست آورده است، سعی می کنیم در این بازی خوب ظاهر شویم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.