تاریخ: 2015-06-25 شناسه خبر: 927

10 باشگاه غیرمجاز در تبریز پلمب شد

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا ؛ ، “حبیب ستوده نژاد” در این خصوص اظهار کرد: بر اساس مصوبات جلسه کمیته سلامت و نظارت بر اماکن ورزشی استان که مقرر بود باشگاه های غیرمجاز با هماهنگی نیروی انتظامی پلمب شوند، با هماهنگی نیروی انتظامی 10 باشگاه غیرمجاز پلمب شد.

وی افزود: در حال اقدام برای پلمب بقیه باشگاه های غیرمجاز هستیم و بر اجرای این امر مهم تاکید داریم و با قدرت به پلمب باشگاههای غیرمجاز ادامه خواهیم داد.

ستوده نژاد خاطرنشان کرد: توجه به وضعیت باشگاه های ورزشی و نظارت و بازرسی بیشتر از این اماکن موجب می شود افراد بیشتری به ورزش علاقه نشان دهند و همین امر متضمن سلامت اقشار مختلف جامعه است.

وی به خطرات استفاده از مواد نیروزا و مکمل های غیر قانونی اشاره کرد و گفت:با توجه به اهمیتی که شهروندان به سلامت خود می دهند نصب تبلیغات و پیامدهای هشدار دهنده در باشگاه های ورزشی، استفاده از این گونه مواد خطرناک را کاهش می دهد.

رییس ورزش و جوانان شهرستان تبریز بیان کرد: باشگاه ها به عنوان مکان های امن که باعث ایجاد شور و نشاط در افراد می شوند یکی از مهم ترین بخش های ورزش هستند، از این رو باید نظارت لازم بر نحوه عملکرد آنها انجام شود و در ایام ماه مبارک رمضان و خصوصاً بعد از افطار نظارت بر سالن ها و استخرها تشدید خواهد شد، چرا که به سلامتی مردم در اماکن ورزشی اهمیت می دهیم.

ستوده نژاد افزود: با توجه به اهمیت این موضوع، بازرسی از باشگاه های ورزشی به صورت مستمر و با قوت دنبال می شود و باشگاه هایی که زمان پروانه فعالیت به اتمام رسیده نیز سریعاً برای تمدید مراجعه نمایندو در صورت عدم تمدید این باشگاه ها نیز پلمب خواهند شد.

وی گفت: در شهرستان تبریز در سال 94، بیش از 70 مورد اخطار به اماکن ورزشی داده شده است که از 35 مورد تعهد کتبی و محضری گرفته شده تا بر اساس زمان درخواستی رفع مشکل کند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.