تاریخ: 2015-06-16 شناسه خبر: 99

بندیتو: پوگبا را به بارسلونا می آورم

پوگبا

پوگبا، ستاره فرانسوی 22 ساله یوونتوس، به هدف اصلی بارسلونا برای نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شده است. این باشگاه با وجود اینکه به حکم فیفا نمی تواند هیچ بازیکنی را در این فصل نقل و انتقالاتی، بصورت رسمی به خدمت بگیرد، قصد دارد با پوگبا برای فصل بعد قرارداد امضا کند.

آگوستی بندیتو که یکی از کاندیداهای ریاست باشگاه بارسلوناست، در مصاحبه ای ادعا کرد که توانایی راضی کردن پوگبا برای پیوستن به بارسا را دارد. او به ” 8 al dia” گفت:” من با پوگبا صحبت کرده ام. در واقع ابتدا با آندره آ آنیلی، مدیر باشگاه یوونتوس صحبت کردم و سپس بصورت مستقیم با پوگبا به گفتگو نشستم.
او از من درخواست حقوق خالص 12 میلیونی در سال کرد. رقم انتقالش را نیز 80 میلیون یورو عنوان کرد. اگر من به عنوان رئیس باشگاه انتخاب شوم، می توانم پوگبا را به بارسلونا بیاورم.”

در بخشی دیگر از این مصاحبه، بندیتو گفت که اگر در انتخابات برنده شود، قرارداد اسپانسر قطری بارسلونا را که سال بعد به اتمام می رسد، تمدید نخواهد کرد. او عنوان کرد که دو تا سه گزینه برای تبلیغ روی پیراهن بارسلونا در نظر دارد.
لازم به ذکر است که انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا، 19 جولای برگزار خواهد شد. لاپورتا و بارتومئو، اصلی ترین کاندیداها برای برگزیده شده به عنوان رئیس باشگاه هستند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.