تاریخ: 2016-10-08 شناسه خبر: 38743

داستان زن ۵۰ ساله ای که با عمل جراحی شبیه دختر ۲۸ ساله اش شد! + عکس

نشریه دیلی میل انگلیس با انتشار این خبر نوشت: تصاویر «جانت گالیف» و دخترش «جین» نشان می دهد آنها اكنون شباهت ظاهری بسیاری از نظر وزن، رنگ مو و چهره پیدا كرده اند و شاید تفاوت آنها در رنگ چشم و اندكی اختلاف قد باشد.

براساس این گزارش جانت ۱۰ هزار پوند برای جراحی های متعدد زیبایی خود هزینه کرده که این جراحی ها در کرواسی انجام شده است.جانت با بیان اینکه وی سال ها احساس می کرد شبیه یک «کیسه کهنه» است می گوید: ما اکنون شبیه دو خواهر دوقلو شده ایم و در مرکز توجه مردم قرار داریم.
 داستان زن ۵۰ ساله ای که با عمل جراحی شبیه دختر ۲۸ ساله اش شد! + عکس
وی می افزاید: شاید اندکی احمقانه به نظر برسد که من برای شبیه شدن به دخترم جراحی زیبایی کرده ام اما او زیبا و جذاب است و چه کسی دوست ندارد شبیه جین شود؟! مادر ۵۰ ساله (تصویر سمت چپ بالا) اضافه می کند: ما در حال حاضر به جای یک دختر و مادر شبیه دو خواهر دوقلو شده ایم. مردم در خیابان ما را اشتباهی می گیرند و می پرسند آیا شما خواهر هستید؟

جین دختر این زن انگلیسی با ابراز خوشحالی از سیمای جدید مادرش می گوید: ما اکنون از هر زمان دیگری به هم نزدیک تر شده ایم. مادرم از مدونا (خواننده آمریکایی)ی ۵۰ ساله نیز بهتر است. وی می افزاید: تنها اختلاف در رنگ چشم و سایز کفش است. رنگ چشم من قهوه ای است و مال مادرم آبی. اندازه کفش های او نیز بزرگ تر است.

 داستان زن ۵۰ ساله ای که با عمل جراحی شبیه دختر ۲۸ ساله اش شد! + عکس

یک پاسخ به “داستان زن ۵۰ ساله ای که با عمل جراحی شبیه دختر ۲۸ ساله اش شد! + عکس”

  1. لیلا گفت:

    واقعا حیرت انگیزه ولی انقدرا باهم شبیه نیستن بنظرم مادر خوشگل تر دختر یکم دماغش کج و کولس اگه اینا بیان ایران یامن برم پیششون میتونم تشخیص بدم دختر کدومه ومادر کدومه من دوجفت دوست دوقلو دارم که هم سانن ولی از روز اول که اونارو دیدم وباهاشون اشناشدم اونارو شناختم واقعا کار زیاد مشکلی نیست خیلی راحت و ساداست بعد چه برسه به دختر ۲۸ ساله ومادر۵۰ساله که خوشگل کرده خودشو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *