تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۲۲ شناسه خبر: 50354

سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر 16 سال؛

کتایون خسرویار: تمام تجربه‌های فوتبالی خودم را برای موفقیت دختران زیر ۱۶ سال به کار می‌گیرم

سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر 16 سال اعلام کرد: علم فوتبالی من زیاد است و می‌تواند بیشتر از این هم شود، تمام تجربه‌های فوتبالی خودم را برای موفقیت دختران زیر ۱۶ سال به کار می‌گیرم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران کتایون خسرویار سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان زیر ۱۶ سال شده است. سکان هدایت تیمی که مدت‌ها در اختیار شادی مهینی بانوی بااخلاق و دلسوز ورزش بانوان کشورمان بوده حالا به خسرویار، با رزومه پربارش سپرده شده است. خسرویار بانویی که تجربه حضور در تیم ملی، مربی‌گری تیم ملی نونهلان به همراه جهانچی، بدنساز تیم ملی بزرگ‌سالان را در کارنامه دارد، حالا در جدیدترین سمت خود در رأس تیم ملی زیر ۱۶ سال قرار گرفته است.

به همین بهانه با او به گفتگو نشستیم تا در جریان برنامه‌هایش در راستای هدایت تیم ملی ۱۶- سال بانوان قرار گیریم. خسرویار به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: واقعا هیجان‌زده هستم. خوشحالم مسئولان فدراسیون به من اعتماد کردند و آماده‌ام تا در کنار اعضای تیم ملی، برای هرچه بهتر شدن فوتبال بانوان ایران تلاش کنم.

او از تجربه سابق خود در هدایت نونهالان اینگونه گفت: تجربه شیرین و سختی بود. چرا که باید تازه به آنها می‌گفتیم اصلا فوتبال چ چیزی هست؟! اما تیم زیر ۱۶ سال دیگر با اینگونه سختی‌ها دست و پنجه نرم نمی‌کنیم. با این حال، تا جایی که می‌دانم اعضای این تیم، مدت‌هاست تمرین نکرده‌اند و کار زیادی در پیش داریم.

با توجه به اینکه پیش از این نیز حدس‌هایی زده می‌شد که قرار است هدایت تیم ملی زیر ۱۶ سال بانوان به دست شما بیفتد، “برنامه‌ریزی برای این سمت داشتید؟” که خسرویار گفت: از هر لحاظ سورپرایز شدم و از قبل پیش‌بینی نکرده بودم. شاید در خبرها آمده بوده اما فارسی من خوب نیست و خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری را چک نمی‌کنم.

او در پایان گفت: آمده‌ام که کمک کنم. بالاخره علم فوتبالی من زیاد است و می‌تواند بیشتر از این هم شود. از ۵ سالگی در آمریکا فوتبال بازی کرده‌ام و ۸ سال سابقه حضور در تیم ملی بزرگ‌سالان ایران را دارم. از طرفی اولین مربی بانوی ایرانی هستم که مدرک A فیفا را گرفت. قصد دارم تمام تجربه‌هایی که تا به حال کسب کرده‌ام را به کار ببندم. امیدوارم اتفاقات خوبی در فوتبال بانوان بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *