تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۰۲ شناسه خبر: 53475

عشق آباد ترکمنستان_2017؛

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ فاطمه علیزاده مدال نقره کیک بوکسینگ را از آن خود کرد

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ فاطمه علیزاده مدال نقره کیک بوکسینگ را از آن خود کرد

فاطمه علیزاده نماینده وزن منهای ۵۶ کیلو گرم فول کنتاکت به مدال نقره بازی‌های داخل سالن آسیا دست یافت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت‌های کیک بوکسینگ بازی‌های داخل سالن آسیا ۲۰۱۷ به میزبانی عشق آباد ترکمنستان، در آخرین مسابقه روز دوم کیک بوکس فاطمه علیزاده نماینده وزن منهای ۵۶ کیلو گرم فول کنتاکت در مبارزه فینال برابر آکرک از قزاقستان به رغم یک مبارزه نفس گیر و پایاپای نتیجه با اختلاف یک امتیاز آنهم در ثانیه‌های پایانی واگذار و به نقره بسنده کرد.

وی که برای رسیدن به این مرحله حریفانی از کشورهای تاجیکستان و قرقیزستان را پشت سر گذاشته بود در مبارزه نهایی طی سه راند مبارزه نتیجه واگذار و نخستین مدال نقره کیک بوکس را از آن خود کرد.

فاطمه علیزاده پس از کسب مدال نقره وزن ۵۶- کیلوگرم کیک بوکسینگ بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا و اقیانوسیه در حالی که اشک می‌ریخت گفت: «حریفم را شکست داده بودم، اما در ۵ ثانیه مدال طلا را کسب کردم. وقتی متوجه شدم مبارزه را واگذار کردم، شوکه شده بودم. اگر برای بازی‌های جهانی اعزام شوم، برای مدال طلا تلاش می‌کنم. حریفان من در مسابقات داخل سالن خوب و قدر بودند که یکی از آنها حریف قرقیزستانی بود.»

گفتنی است؛ شهناز میرحیدری دیگر کیک بوکس کار کشورمان در بازی‌های داخل سالن آسیا صاحب گردن آویز طلای این رقابت‌ها شد.

همچنین، عاطفه بالین پرست نتیجه را به حریف مغولی خود واگذار کرد. عاطفه بالین پرست نماینده وزن منهای ۵۲ کیلوگرم کیک بوکس کشورمان در بخش لوکیک در نخستین مبارزه خود برابر سرینی مونگوگرل از مغولستان شکست را پذیرا شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *