تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ شناسه خبر: 53582

کیمیا علیزاده می‌خواهد پزشک فیزیوتراپ شود / ارسال دعوت‌نامه برای عضو تیم ملی تکواندو بانوان

کیمیا علیزاده

از کیمیا علیزاده برای حضور در مرحله سوم گرندپری در لندن دعوت بعمل آمده و باتوجه به عمل جراحی اخیرش، کیمیا حتما انصراف خواهد داد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ کیمیا علیزاده عضو تیم ملی تکواندو بانوان پیش از جراحی پای راست خود در جشن روز تکواندو گفت: شاید این روزها آنطوری که دلم می‌خواهد کنار تیم ملی و بچه‌ها نباشم و نتوانم همپای بقیه تمرین کنم اما به آینده امیدوارم و مراحل درمانی‌ام را پشت سر می‌گذارم.

علیزاده پیش از این در مراسمی یک دستگاه خودرو هدیه گرفت اما اعلام کرده بود گواهینامه ندارد، به نظر می‌رسد همین خودرو دارنده مدال نقره رقابت‌های جهانی را به تکاپو انداخت تا رانندگی یاد بگیرد، وی در این خصوص گفت: مشغول یادگیری رانندگی هستم، می‌خواهم به زودی گواهینامه بگیرم تا بتوانم رانندگی کنم و انگیزه بالایی دارم.

دارنده مدال برنز رقابت‌های تکواندو المپیک در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: دوره دبیرستانم را در این مدت تمام کردم، دلم می‌خواهد پزشک فیزیوتراپ شوم این آرزویم است و امیدوارم به آن برسم.

عضو تیم ملی تکواندو بانوان در پایان صحبت هایش به مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی بانوان و زهرا سروی نایب رئیس بانوان فدراسیون اشاره کرد و گفت: دوست دارم از استادهایم که در همه جا حامی من بودند تشکر و قدردانی کنم.

کیمیا علیزاده در جشن روز تکواندو

کیمیا علیزاده (یکشنبه) دوم مهر مچ پای راست خود به تیغ جراحی سپرد و دوشنبه سوم مهر از بیمارستان مرخص شد. خوشبختانه در حال حاضر حال عمومی او خوب است. گفتنی است؛ برای حضور بانوی تاریخ ساز تکواندوی کشورمان در مرحله سوم گرندپری که ماه جاری (مهرماه) در لندن برگزار خواهد شد، دعوت نامه ارسال شده است و باتوجه به عمل جراحی مچ پای راست کیمیا او از حضور دراین مسابقات انصراف خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *