تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ شناسه خبر: 53920

چراغ سبز سازمان لیگ به تیم آینده سازان

مسئول لیگ برتر فوتبال بانوان بیان کرد: اگر مشکل فردا باشد ما تا فردا نیز صبر خواهیم کرد البته نخست باید با باشگاه سپاهان مکاتبه انجام دهیم و مطمئن شویم آنها خواستار تیم آینده سازان هستند و فردا جلسه دارند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ گلاره ناظمی مسئول سازمان لیگ فدراسوین فوتبال، در گفت‌وگو با ایسنا درباره مهلت سازمان لیگ به تیم آینده‌سازان بیان کرد: تا پایان ساعت ۱۶ امروز آخرین مهلت تیم‌ها برای ارسال مدارک به سازمان لیگ است و تکلیف تیم‌ها مشخص می‌شود. حال با توجه به شرایط تیم آینده‌سازان که تصمیم دارد زیر نظر باشگاه سپاهان قرار گیرد و همچنین اینکه بازیکنان این تیم قراردادی با تیم‌های دیگر ندارند و مدیرعامل باشگاه نیز نامه رسمی مبنی بر انحلال تیم ارسال نکرده است و همچنین از آنجایی که هدف ما نیز کمک به تیم ها است اگر مشکل فردا است ما تا فردا نیز صبر خواهیم کرد چرا که قرعه کشی مسابقات روز شنبه است.

او در ادامه افزود: اگر در مکاتبات با باشگاه سپاهان متوجه شویم که آنها قصد حمایت از تیم را دارند قطعا تا فردا صبر خواهیم کرد و این مهلت نه تنها به باشگاه آینده‌سازان بلکه به سایر تیم‌ها داده خواهد شد چرا که هدف ما حمایت از تیم‌های باشگاهی و تعامل با آنهاست.

لیلا صوفی زاده نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که هیات مدیره سپاهان فردا جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد و تکلیف تیم فردا مشخص می‌شود، آیا مهلتی به تیم داده می‌شود یا خیر، بیان کرد: امیدوار به حمایت استان اصفهان هستیم. درباره مهلت این موضوع به تعامل با فدراسیون بر می‌گردد و انعطافی که فدراسیون درباره جایگزین شدن تیم جدید دارد بر می گردد. با توجه به اینکه تیم آینده‌سازان قهرمان فصل گذشته است کمیته بانوان از سازمان لیگ درخواست داشته تمام تلاش خود را برای تیم داشته باشد و با نگاه حمایتی پیش روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *