تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۲۰ شناسه خبر: 53922

باران کوثری در نقش یک فوتسالیست روی صفحه اول روزنامه سینما +عکس

باران کوثری در نقش جدیدش نیلوفر اردلان شد

در آخرین شماره روزنامه سینما نخستين تصوير از باران كوثرى در نقش نیلوفر اردلان، ملی‌پوش فوتسال بانوان روی جلد این روزنامه رفته است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مراحل فنی فیلم سینمایی عرق سرد، دومین ساخته سینمایی سهیل بیرقی، این روزها ادامه دارد. به تازگی تدوین فیلم به پایان رسیده است. علیرضا صفریان صداگذاری فیلم را آغاز کرده است. فیلمبرداری این فیلم اواخر تیر ماه در تهران آغاز شده بود و بعد از ۴۰ جلسه به پایان رسید.

فیلم سهیل بیرقی برای حضور در جشنواره فجر مراحل فنی را می‌گذراند و به نظر می‌رسد این فیلم بتواند در میان آثار مهم و متفاوت جشنواره آتی باشد.

یکی از نکات مهم این فیلم حضور باران کوثری در نقش یک فوتسالیست به نام نیلوفر اردلان است است. نیلوفر اردلان ملی پوش باسابقه تیم ملی فوتسال زنان ایران در سال ۲۰۱۵ به دلیل نداشتن رضایت نامه همسرش نتوانست از کشور خارج شود و به همین دلیل از تیم ملی فوتسال بانوان ایران خط خورد جایی که هم‌تیمی‌هایش در غیاب او قهرمانی در مسابقات جام ملت‌های آسیا را رقم زدند.

کوثری برای بازی در این این نقش تمرینات بسیار سخت و تخصصی فوتسال را پشت سرگذاشته و و برای آن ٢١کیلو ورن کم کرده است.

موضوع فیلم پیشین بیرقی نیز روی شخصیت یک زن تمرکز داشت.

در آخرین شماره روزنامه سینما نخستین تصویر از باران کوثرى در نقش نیلوفر اردلان، ملی‌پوش فوتسال بانوان روی جلد این روزنامه رفته است.

باران کوثری در نقش یک فوتسالیست روی جلد روزنامه سینما

فیلم عرق سرد به نویسندگى و کارگردانی سهیل بیرقی با بازی باران کوثری ، امیر جدیدی ، سحر دولت‌شاهی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *